Dnes oslavuje meniny Sláva, Slávka zajtra Judita       Pondelok, 18. december 2017,


Slovekon - I. trieda

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (06.08.2017) o 16.30 hod.
SmrečanyŽiar - Demänová06.08.2017 16.30
Lisková - Važec06.08.2017 16.30
Pribylina - Švošov06.08.2017 16.30
Bobrovec - L.Kokava06.08.2017 16.30
Hubová - Ludrová06.08.2017 16.30
Ľubeľa - Černová06.08.2017 16.30
Likavka - L.Teplá06.08.2017 16.30
2. kolo (13.08.2017) o 16.30 hod.
Demänová - L.Teplá13.08.2017 16.30
Černová - Likavka13.08.2017 16.30
Ludrová - Ľubeľa13.08.2017 16.30
L.Kokava - Hubová13.08.2017 16.30
Švošov - Bobrovec13.08.2017 16.30
Važec - Pribylina13.08.2017 16.30
SmrečanyŽiar - Lisková13.08.2017 16.30
3. kolo (20.08.2017) o 16.00 hod.
Lisková - Demänová20.08.2017 16.00
Pribylina - SmrečanyŽiar20.08.2017 16.00
Bobrovec - Važec20.08.2017 16.00
Hubová - Švošov20.08.2017 16.00
Ľubeľa - L.Kokava20.08.2017 16.00
Likavka - Ludrová20.08.2017 16.00
L.Teplá - Černová20.08.2017 16.00
4. kolo (27.08.2017) o 16.00 hod.
Demänová - Černová27.08.2017 16.00
Ludrová - L.Teplá27.08.2017 16.00
L.Kokava - Likavka27.08.2017 16.00
Švošov - Ľubeľa27.08.2017 16.00
Važec - Hubová27.08.2017 16.00
SmrečanyŽiar - Bobrovec27.08.2017 16.00
Lisková - Pribylina27.08.2017 16.00
5. kolo (03.09.2017) o 15.30 hod.
Pribylina - Demänová03.09.2017 15.30
Bobrovec - Lisková03.09.2017 15.30
Hubová - SmrečanyŽiar03.09.2017 15.30
Ľubeľa - Važec03.09.2017 15.30
Likavka - Švošov03.09.2017 15.30
L.Teplá - L.Kokava03.09.2017 15.30
Černová - Ludrová03.09.2017 15.30
6. kolo (10.09.2017) o 15.30 hod.
Demänová - Ludrová10.09.2017 15.30
L.Kokava - Černová10.09.2017 15.30
Švošov - L.Teplá10.09.2017 15.30
Važec - Likavka10.09.2017 15.30
SmrečanyŽiar - Ľubeľa10.09.2017 15.30
Lisková - Hubová10.09.2017 15.30
Pribylina - Bobrovec10.09.2017 15.30
7. kolo (17.09.2017) o 15.00 hod.
Bobrovec - Demänová17.09.2017 15.00
Hubová - Pribylina17.09.2017 15.00
Ľubeľa - Lisková17.09.2017 15.00
Likavka - SmrečanyŽiar17.09.2017 15.00
L.Teplá - Važec17.09.2017 15.00
Černová - Švošov17.09.2017 15.00
Ludrová - L.Kokava17.09.2017 15.00
8. kolo (24.09.2017) o 15.00 hod.
Demänová - L.Kokava24.09.2017 15.00
Švošov - Ludrová24.09.2017 15.00
Važec - Černová24.09.2017 15.00
SmrečanyŽiar - L.Teplá24.09.2017 15.00
Lisková - Likavka24.09.2017 15.00
Pribylina - Ľubeľa24.09.2017 15.00
Bobrovec - Hubová24.09.2017 15.00
9. kolo (01.10.2017) o 14.30 hod.
Hubová - Demänová01.10.2017 14.30
Ľubeľa - Bobrovec01.10.2017 14.30
Likavka - Pribylina01.10.2017 14.30
L.Teplá - Lisková01.10.2017 14.30
Černová - SmrečanyŽiar01.10.2017 14.30
Ludrová - Važec01.10.2017 14.30
L.Kokava - Švošov01.10.2017 14.30
10. kolo (08.10.2017) o 14.30 hod.
Demänová - Švošov08.10.2017 14.30
Važec - L.Kokava08.10.2017 14.30
SmrečanyŽiar - Ludrová08.10.2017 14.30
Lisková - Černová08.10.2017 14.30
Pribylina - L.Teplá08.10.2017 14.30
Bobrovec - Likavka08.10.2017 14.30
Hubová - Ľubeľa08.10.2017 14.30
11. kolo (15.10.2017) o 14.30 hod.
Ľubeľa - Demänová15.10.2017 14.30
Likavka - Hubová15.10.2017 14.30
L.Teplá - Bobrovec15.10.2017 14.30
Černová - Pribylina15.10.2017 14.30
Ludrová - Lisková15.10.2017 14.30
L.Kokava - SmrečanyŽiar15.10.2017 14.30
Švošov - Važec15.10.2017 14.30
12. kolo (22.10.2017) o 14.00 hod.
Demänová - Važec22.10.2017 14.00
SmrečanyŽiar - Švošov22.10.2017 14.00
Lisková - L.Kokava22.10.2017 14.00
Pribylina - Ludrová22.10.2017 14.00
Bobrovec - Černová22.10.2017 14.00
Hubová - L.Teplá22.10.2017 14.00
Ľubeľa - Likavka22.10.2017 14.00
13. kolo (29.10.2017) o 14.00 hod.
Likavka - Demänová29.10.2017 14.00
L.Teplá - Ľubeľa29.10.2017 14.00
Černová - Hubová29.10.2017 14.00
Ludrová - Bobrovec29.10.2017 14.00
L.Kokava - Pribylina29.10.2017 14.00
Švošov - Lisková29.10.2017 14.00
Važec - SmrečanyŽiar29.10.2017 14.00
14. kolo (25.03.2018) o 15.00 hod.
Demänová - SmrečanyŽiar25.03.2018 15.00
Važec - Lisková25.03.2018 15.00
Švošov - Pribylina25.03.2018 15.00
L.Kokava - Bobrovec25.03.2018 15.00
Ludrová - Hubová25.03.2018 15.00
Černová - Ľubeľa25.03.2018 15.00
L.Teplá - Likavka25.03.2018 15.00
15. kolo (01.04.2018) o 15.30 hod.
L.Teplá - Demänová01.04.2018 15.30
Likavka - Černová01.04.2018 15.30
Ľubeľa - Ludrová01.04.2018 15.30
Hubová - L.Kokava01.04.2018 15.30
Bobrovec - Švošov01.04.2018 15.30
Pribylina - Važec01.04.2018 15.30
Lisková - SmrečanyŽiar01.04.2018 15.30
16. kolo (08.04.2018) o 15.30 hod.
Demänová - Lisková08.04.2018 15.30
SmrečanyŽiar - Pribylina08.04.2018 15.30
Važec - Bobrovec08.04.2018 15.30
Švošov - Hubová08.04.2018 15.30
L.Kokava - Ľubeľa08.04.2018 15.30
Ludrová - Likavka08.04.2018 15.30
Černová - L.Teplá08.04.2018 15.30
17. kolo (15.04.2018) o 15.30 hod.
Černová - Demänová15.04.2018 15.30
L.Teplá - Ludrová15.04.2018 15.30
Likavka - L.Kokava15.04.2018 15.30
Ľubeľa - Švošov15.04.2018 15.30
Hubová - Važec15.04.2018 15.30
Bobrovec - SmrečanyŽiar15.04.2018 15.30
Pribylina - Lisková15.04.2018 15.30
18. kolo (22.04.2018) o 16.00 hod.
Demänová - Pribylina22.04.2018 16.00
Lisková - Bobrovec22.04.2018 16.00
SmrečanyŽiar - Hubová22.04.2018 16.00
Važec - Ľubeľa22.04.2018 16.00
Švošov - Likavka22.04.2018 16.00
L.Kokava - L.Teplá22.04.2018 16.00
Ludrová - Černová22.04.2018 16.00
19. kolo (29.04.2018) o 16.00 hod.
Ludrová - Demänová29.04.2018 16.00
Černová - L.Kokava29.04.2018 16.00
L.Teplá - Švošov29.04.2018 16.00
Likavka - Važec29.04.2018 16.00
Ľubeľa - SmrečanyŽiar29.04.2018 16.00
Hubová - Lisková29.04.2018 16.00
Bobrovec - Pribylina29.04.2018 16.00
20. kolo (06.05.2018) o 16.30 hod.
Demänová - Bobrovec06.05.2018 16.30
Pribylina - Hubová06.05.2018 16.30
Lisková - Ľubeľa06.05.2018 16.30
SmrečanyŽiar - Likavka06.05.2018 16.30
Važec - L.Teplá06.05.2018 16.30
Švošov - Černová06.05.2018 16.30
L.Kokava - Ludrová06.05.2018 16.30
21. kolo (13.05.2018) o 16.30 hod.
L.Kokava - Demänová13.05.2018 16.30
Ludrová - Švošov13.05.2018 16.30
Černová - Važec13.05.2018 16.30
L.Teplá - SmrečanyŽiar13.05.2018 16.30
Likavka - Lisková13.05.2018 16.30
Ľubeľa - Pribylina13.05.2018 16.30
Hubová - Bobrovec13.05.2018 16.30
22. kolo (20.05.2018) o 17.00 hod.
Demänová - Hubová20.05.2018 17.00
Bobrovec - Ľubeľa20.05.2018 17.00
Pribylina - Likavka20.05.2018 17.00
Lisková - L.Teplá20.05.2018 17.00
SmrečanyŽiar - Černová20.05.2018 17.00
Važec - Ludrová20.05.2018 17.00
Švošov - L.Kokava20.05.2018 17.00
23. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.
Švošov - Demänová27.05.2018 17.00
L.Kokava - Važec27.05.2018 17.00
Ludrová - SmrečanyŽiar27.05.2018 17.00
Černová - Lisková27.05.2018 17.00
L.Teplá - Pribylina27.05.2018 17.00
Likavka - Bobrovec27.05.2018 17.00
Ľubeľa - Hubová27.05.2018 17.00
24. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.
Demänová - Ľubeľa03.06.2018 17.00
Hubová - Likavka03.06.2018 17.00
Bobrovec - L.Teplá03.06.2018 17.00
Pribylina - Černová03.06.2018 17.00
Lisková - Ludrová03.06.2018 17.00
SmrečanyŽiar - L.Kokava03.06.2018 17.00
Važec - Švošov03.06.2018 17.00
25. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.
Važec - Demänová10.06.2018 17.00
Švošov - SmrečanyŽiar10.06.2018 17.00
L.Kokava - Lisková10.06.2018 17.00
Ludrová - Pribylina10.06.2018 17.00
Černová - Bobrovec10.06.2018 17.00
L.Teplá - Hubová10.06.2018 17.00
Likavka - Ľubeľa10.06.2018 17.00
26. kolo (17.06.2018) o 17.00 hod.
Demänová - Likavka17.06.2018 17.00
Ľubeľa - L.Teplá17.06.2018 17.00
Hubová - Černová17.06.2018 17.00
Bobrovec - Ludrová17.06.2018 17.00
Pribylina - L.Kokava17.06.2018 17.00
Lisková - Švošov17.06.2018 17.00
SmrečanyŽiar - Važec17.06.2018 17.00

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk