Dnes oslavuje meniny Vavrinec zajtra Zuzana       Pondelok, 10. august 2020,


Kormanov pohár sk. A U13

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (24.08.2017) o 17.00 hod.
L.Lúžna - Voľno24.08.2017 17.00
L.Štiavnica - Ružomberok24.08.2017 17.00
Hrboltová - Lúčky24.08.2017 17.00
Ľubochňa - Lisková24.08.2017 17.00
2. kolo (31.08.2017) o 17.00 hod.
Voľno - Lisková31.08.2017 17.00
Lúčky - Ľubochňa31.08.2017 17.00
Ružomberok - Hrboltová31.08.2017 17.00
L.Lúžna - L.Štiavnica31.08.2017 17.00
3. kolo (07.09.2017) o 17.00 hod.
L.Štiavnica - Voľno07.09.2017 17.00
Hrboltová - L.Lúžna07.09.2017 17.00
Ľubochňa - Ružomberok07.09.2017 17.00
Lisková - Lúčky07.09.2017 17.00
4. kolo (14.09.2017) o 17.00 hod.
Voľno - Lúčky14.09.2017 17.00
Ružomberok - Lisková14.09.2017 17.00
L.Lúžna - Ľubochňa14.09.2017 17.00
L.Štiavnica - Hrboltová14.09.2017 17.00
5. kolo (21.09.2017) o 16.30 hod.
Hrboltová - Voľno21.09.2017 16.30
Ľubochňa - L.Štiavnica21.09.2017 16.30
Lisková - L.Lúžna21.09.2017 16.30
Lúčky - Ružomberok21.09.2017 16.30
6. kolo (28.09.2017) o 16.30 hod.
Voľno - Ružomberok28.09.2017 16.30
L.Lúžna - Lúčky28.09.2017 16.30
L.Štiavnica - Lisková28.09.2017 16.30
Hrboltová - Ľubochňa28.09.2017 16.30
7. kolo (05.10.2017) o 16.00 hod.
Ľubochňa - Voľno05.10.2017 16.00
Lisková - Hrboltová05.10.2017 16.00
Lúčky - L.Štiavnica05.10.2017 16.00
Ružomberok - L.Lúžna05.10.2017 16.00
8. kolo (12.10.2017) o 16.00 hod.
Voľno - L.Lúžna12.10.2017 16.00
Ružomberok - L.Štiavnica12.10.2017 16.00
Lúčky - Hrboltová12.10.2017 16.00
Lisková - Ľubochňa12.10.2017 16.00
9. kolo (19.10.2017) o 16.00 hod.
Lisková - Voľno19.10.2017 16.00
Ľubochňa - Lúčky19.10.2017 16.00
Hrboltová - Ružomberok19.10.2017 16.00
L.Štiavnica - L.Lúžna19.10.2017 16.00
10. kolo (26.10.2017) o 16.00 hod.
Voľno - L.Štiavnica26.10.2017 16.00
L.Lúžna - Hrboltová26.10.2017 16.00
Ružomberok - Ľubochňa26.10.2017 16.00
Lúčky - Lisková26.10.2017 16.00
11. kolo (05.04.2018) o 16.30 hod.
Lúčky - Voľno05.04.2018 16.30
Lisková - Ružomberok05.04.2018 16.30
Ľubochňa - L.Lúžna05.04.2018 16.30
Hrboltová - L.Štiavnica05.04.2018 16.30
12. kolo (12.04.2018) o 16.30 hod.
Voľno - Hrboltová12.04.2018 16.30
L.Štiavnica - Ľubochňa12.04.2018 16.30
L.Lúžna - Lisková12.04.2018 16.30
Ružomberok - Lúčky12.04.2018 16.30
13. kolo (19.04.2018) o 17.00 hod.
Ružomberok - Voľno19.04.2018 17.00
Lúčky - L.Lúžna19.04.2018 17.00
Lisková - L.Štiavnica19.04.2018 17.00
Ľubochňa - Hrboltová19.04.2018 17.00
14. kolo (26.04.2018) o 17.00 hod.
Voľno - Ľubochňa26.04.2018 17.00
Hrboltová - Lisková26.04.2018 17.00
L.Štiavnica - Lúčky26.04.2018 17.00
L.Lúžna - Ružomberok26.04.2018 17.00

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk