Dnes oslavuje meniny Nina zajtra Margita       Nedeľa, 12. júl 2020,


Kormanov pohár sk. B U13

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (24.08.2017) o 17.00 hod.
Palúdzka - Voľno24.08.2017 17.00
Ľubeľa - L.Ondrašová24.08.2017 17.00
Bobrovec - L.Sliače24.08.2017 17.00
Iľanovo - L.Mikuláš24.08.2017 17.00
2. kolo (31.08.2017) o 17.00 hod.
Voľno - L.Mikuláš31.08.2017 17.00
L.Sliače - Iľanovo31.08.2017 17.00
L.Ondrašová - Bobrovec31.08.2017 17.00
Palúdzka - Ľubeľa31.08.2017 17.00
3. kolo (07.09.2017) o 17.00 hod.
Ľubeľa - Voľno07.09.2017 17.00
Bobrovec - Palúdzka07.09.2017 17.00
Iľanovo - L.Ondrašová07.09.2017 17.00
L.Mikuláš - L.Sliače07.09.2017 17.00
4. kolo (14.09.2017) o 17.00 hod.
Voľno - L.Sliače14.09.2017 17.00
L.Ondrašová - L.Mikuláš14.09.2017 17.00
Palúdzka - Iľanovo14.09.2017 17.00
Ľubeľa - Bobrovec14.09.2017 17.00
5. kolo (21.09.2017) o 16.30 hod.
Bobrovec - Voľno21.09.2017 16.30
Iľanovo - Ľubeľa21.09.2017 16.30
L.Mikuláš - Palúdzka21.09.2017 16.30
L.Sliače - L.Ondrašová21.09.2017 16.30
6. kolo (28.09.2017) o 16.30 hod.
Voľno - L.Ondrašová28.09.2017 16.30
Palúdzka - L.Sliače28.09.2017 16.30
Ľubeľa - L.Mikuláš28.09.2017 16.30
Bobrovec - Iľanovo28.09.2017 16.30
7. kolo (05.10.2017) o 16.00 hod.
Iľanovo - Voľno05.10.2017 16.00
L.Mikuláš - Bobrovec05.10.2017 16.00
L.Sliače - Ľubeľa05.10.2017 16.00
L.Ondrašová - Palúdzka05.10.2017 16.00
8. kolo (12.10.2017) o 16.00 hod.
Voľno - Palúdzka12.10.2017 16.00
L.Ondrašová - Ľubeľa12.10.2017 16.00
L.Sliače - Bobrovec12.10.2017 16.00
L.Mikuláš - Iľanovo12.10.2017 16.00
9. kolo (19.10.2017) o 16.00 hod.
L.Mikuláš - Voľno19.10.2017 16.00
Iľanovo - L.Sliače19.10.2017 16.00
Bobrovec - L.Ondrašová19.10.2017 16.00
Ľubeľa - Palúdzka19.10.2017 16.00
10. kolo (26.10.2017) o 16.00 hod.
Voľno - Ľubeľa26.10.2017 16.00
Palúdzka - Bobrovec26.10.2017 16.00
L.Ondrašová - Iľanovo26.10.2017 16.00
L.Sliače - L.Mikuláš26.10.2017 16.00
11. kolo (05.04.2018) o 16.30 hod.
L.Sliače - Voľno05.04.2018 16.30
L.Mikuláš - L.Ondrašová05.04.2018 16.30
Iľanovo - Palúdzka05.04.2018 16.30
Bobrovec - Ľubeľa05.04.2018 16.30
12. kolo (12.04.2018) o 16.30 hod.
Voľno - Bobrovec12.04.2018 16.30
Ľubeľa - Iľanovo12.04.2018 16.30
Palúdzka - L.Mikuláš12.04.2018 16.30
L.Ondrašová - L.Sliače12.04.2018 16.30
13. kolo (19.04.2018) o 17.00 hod.
L.Ondrašová - Voľno19.04.2018 17.00
L.Sliače - Palúdzka19.04.2018 17.00
L.Mikuláš - Ľubeľa19.04.2018 17.00
Iľanovo - Bobrovec19.04.2018 17.00
14. kolo (26.04.2018) o 17.00 hod.
Voľno - Iľanovo26.04.2018 17.00
Bobrovec - L.Mikuláš26.04.2018 17.00
Ľubeľa - L.Sliače26.04.2018 17.00
Palúdzka - L.Ondrašová26.04.2018 17.00

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk