Dnes oslavuje meniny Uršuľa zajtra Sergej       Sobota, 21. október 2017,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 10 zo dňa 08. septembra 2017


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÂZ 080917

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 10/2017-18

SEKRETARIÁT

1. Zmena RS 2017-18 bod 9.6 Náležitosti R a DZ

Z dôvodu prechodu R a DZ na zmluvu o dobrovolníckej činnosti, došlo  k úprave náležitostí pre uvedené osoby nasledovne: 

Dospelí I. trieda: R: 38.- €, AR: 34.- €, DZ 34.-€

Dospelí II. trieda: R: 36.- €, AR: 32.- €, DZ: 32.- € 

Dospelí III. trieda: R: 33.- €, AR: 29,50 €, DZ: 29,50 €

Dorast U19: R: 30.- €, AR: 27,50 €, DZ: 27,50 €

Žiaci U15: R: 18.- €, AR: 16.- € /aj predzápasy/

Žiaci U13,U11,U9, MF U15, MF U13: R: 17.- € /aj predzápasy/

Náležitosti R a DZ pre súťažný ročník 2017-18 sú umiestnené aj na web stránke LFZ www.obfz-lm.sk v časti Rozhodcovia,delegáti.

2. MZF za mesiac august 2017 je splatná 11.9.2017. 

ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISIA 

1.Súhlasíme s dohodou FK o zmene hracieho času U 15 – sk.B  6 -kolo – Ploštín – L. Ondrašová – 10.9. z 13:00 na 10:30 hod.

2. Oznamujeme FK účinkujúcim v U 13 sk. A, že  FK Hrboltová odohrá všetky svoje domáce MFS na ihrisku v Hrboltovej.                                                                                                                                 

3.Dôrazne upozorňujeme všetkých R, aby funkcionári, ktorí nebudú nahratí v ISSF  boli vykázaní zo striedačky.

4.Súhlasíme s rozmermi bránok nasledovne : U 15 MF – Kokava – 3,20 x 2 m, U 13 MF - Demänová 3 x 2 m.          

5.Akceptujeme odstúpenie FK Važec zo súťaže U 9 a FK Važec odstupujeme na DK.                                                 

6.Z dôvodu nenahratia zodpovedných funkcionárov ( HU ap.) do ISSF, odstupujeme FK L. Trnovec, Lúčky, Beňadiková, Val. Dubová na DK. 

7.Upozorňujeme, že turnaj prípravka U9 sa v dňoch 9.9. a 10.9.2017 nehrá. 

DISCIPLINÁRNA KOMISIA  

46. Patrik Hazucha, 1298810 TJ Havran Ľubochňa, pozastavenie VŠČ na 2 SS nepodmienečne podľa DP čl. 45/1, 2a od 1. 09. 2017. Zároveň zákaz výkonu funkcie kapitána do konca jesennej časti súťaže podľa DP čl. 16/1. Uhradiť 5- €, MZF.

47. Andrej Beňo, 1259455 OŠK Jamník, pozastavenie VŠČ na 3 SS nepodmienečne podľa DP čl. 45 čl 1, 2a od 4. 09.2017. Uhradiť 10.- €, MZF. 

48. Michal Benčo, 1245987 FK Ľubeľa, pozastavenie VŠČ na 1 SS nepodmienečne čl. 37/3 DP od 4.09.2017. Uhradiť 10.- €, MZF.

49.Kristián Zdenko Marcoň, 1250719 OŠK Švošov DK žiadosti o zmenu zvyšku trestu na podmienečný nevyhovuje. Uhradiť 10,- € MZF.

50.DK vyhovuje odvolaniu OŠK Likavka  a ruší DS č. 39 z US č. 9/2017-2018 zo dňa 1.9.2017 .

51.Matúš Jacko, 1210623 OŠK Likavka, pozastavenie VŠČ na 6 týždňov nepodmienečne podľa DP čl.45/1,2b od 28. 8. 2017. Uhradiť 10,- € MZF.

52. Igor Vyskočáni, 1096849 ŠK Demänová DK žiadosti o zmenu zvyšku trestu na podmienečný nevyhovuje. Uhradiť 10.- €, MZF

53.DK vyhovuje žiadosti Jakub Pastorek 125849 Šk Liptovská Ondrašová o zmenu zvyšku trestu na podmienečný so skúšobnou dobou do 31.12.2017. Uhradiť 10,- € MZF.

54. DK berie na vedomie podnet OFK Partizánska Ľupča k DS č.42,43,44 zo dňa 1.9.2017 /USč.9/ a uvedené DS potvrdzuje. Uhradiť 10,- € MZF.

55.DK trestá FK Važec pokutou 170,-€ podľa RS bod 9.4. Uhradiť 5,- € MZF.

56.DK na základe podnetu ŠTK v zmysle DP čl. č.10 dôrazne upozorňuje na plnenie si všeobecných povinnosti TJ Liptovský Trnovec, podľa RS čl.7 a zároveň udeľuje uvedeným klubom pokarhanie podľa DP čl.11. Uhradiť 10,- € MZF.

57. DK na základe podnetu ŠTK  v zmysle DP čl. č.10 dôrazne upozorňuje na plnenie si všeobecných povinnosti Šk Lúčky podľa RS čl.7 a zároveň udeľuje uvedeným klubom pokarhanie podľa DP čl.11. Uhradiť 10,- € MZF.

58.DK na základe podnetu ŠTK v zmysle DP čl. č.10 dôrazne upozorňuje na plnenie si všeobecných povinnosti TJ Valaská Dubová podľa RS čl.7 a zároveň udeľuje uvedeným klubom pokarhanie podľa DP čl.11. Uhradiť 10,- € MZF.

59. DK na základe podnetu ŠTK v zmysle DP čl. č.10 dôrazne upozorňuje na plnenie si všeobecných povinnosti TJ Beňadiková podľa RS čl.7 a zároveň udeľuje uvedeným klubom pokarhanie podľa DP čl.11. Uhradiť 10,- € MZF.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať v zmysle DP.

TRÉNERSKÁ KOMISIA 

1. Program podpory talentovaných futbalistov SFZ, nominácie:

U12-Lukas Krajník Andrej Hanula Simeon Antol všetci Sliače, Matej Mišiak Lúčky, Filip janík Matej Veselovský Tobias Weiss všetci L.Lúžna, Jaroslav Soukup Tomáš Blaščík Samuel Bohunčák Viktor Valient Jakub Piovarči Sebastian Fronko Dominik Faber všetci L.Mikuláš.

U13-Matúš Hyben Daniel Horváth  obaja L.Hrádok, Andrej kelčík Adrián Frič obaja Sliače, Filip Miartuš Ján Makovický Tomáš Kucko všetci Lisková, Lukáš Brezniak L.Lúžna, Filip Senko Peter pecho Michal Opavský Zachariáš zachar všetci Lúčky, Matej Brtáň Matúš Šuna obaja L.Mikuláš, Ján Haluška Filip Šimovček obaja Vavrišovo.

U14-Matúš Hajas Lúčky, Timotej Weiss L.Lúžna, Jakub Stanček Marek Šintaj Marek Cibuľa Šimon Pozor všetci L.Hrádok, Martin Perončík Demänová, Patrik Géczy Oliver Kubala Samuel Demko všetci Lisková, S.M.Kuchárik Jaroslav Podhorány Daniel Križka všetci L.mikuláš, Andrej Ondrejka Filip Gejdoš Kristián Huntoš všetci Sliače.

Okrem nominovaných hráčov sa môžu zúčastniť aj ďalší záujemcovia, ktorí majú záujem o tento proces. Hráči si prinesú: kopačky,chrániče,tréningové oblečenie,tepláky,kartičku poistenca.

Tréneri: Igor Bella, Pavol Kubala,Pavel Frigmanský,zdravotník Martina Habláková. V prípade ospravedlnenia a iných problémov kontaktovať Igora Bellu 0905 412378.

Zraz nominovaných hráčov je v pondelok 11.9.2017 o 17,00 h. na futbalovom štadióne OŠK Lisková.

KOMISIA  ROZHODCOV

10/1 KR LFZ berie na vedomie e-mail: Vyšný M., Širuček F., Chudý M., Chovan M., Gejdoš M.,

10/2 Ospravedlnenia: Laučík J. od 4.9. do neurčita (PN), Šimčeková D. 11.-17.9., Glajza 9.9., Chovan M. 30.9-31.10., Bakoš M. 17.9., Jurčina J. jeseň 2017, Švorčík M. 15.-16.9., Ivan M. 9.-10.9.,  Matošová P. 9.-10.9, Dubjel J. 9.-10.9., Sekej D. 1.10.,

10/3 Dňa 07.09.2017 boli na KR prejednaní: Števček M., Gazdík D., Kuriš R., Grendel J. Voči prejednaným boli zo strany KR vyvodené opatrenie v zmysle Zásad pre činnosť R a DZ LFZ.

10/4 Na deň 14.09.2017 pozývame na KR o 16:45 hod. Vyšný M. a o 17:00 hod. Gejdoš M.

10/5 Dňa 11.9.2017 sa uskutoční nové t.j. vstupné školenie adeptov na funkciu R v pôsobnosti nášho LFZ. Záujemcovia môžu poslať kontaktné údaje (meno a priezvisko, adresa, dátum narodenia, telefónne číslo, e-mailovú adresu) na krobfzlm@gmail.com. 

DELEGAČNÝ LIST č. 07/2017-18 

Slovekon - 1.tr.  dospelí                          15.09. 2017 o 16,00 hod.                                03. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Likavka-Ludrová

Nemec J.

Žiak

Matošová

Vrtich

 

 

Slovekon - 1.tr.  dospelí                          17.09. 2017 o 15,00 hod.                                07. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Bobrovec-Demänová

Orolín

Matošová

Kuna

Makovický

 

Hubová-Pribylina

Kuriš

Nemec P.

Gazdík

Zeleňák

 

Ľubeľa-Lisková

Švorčík

Nemec J.

Neuman

Gregor

 

Likavka-Sm.Žiar

Kaučiarik

Žiak

Kútnik

Krivoš

 

L.Teplá-Važec

Kudroň

Bielesch

Kasl M.

Dráb

 

Černová-Švošov

Zlejší

Oravec A.

Nemček

Haviar

 

Ludrová-L.Kokava

Gemzický

Antol

Chovan

Vrtich

 

 

Penzion Larion - 2.tr. dospelí                 17.09. 2017 o 15,00 hod.                                07. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Jamník-Komjatná

Ilavský

Rúčka J.

Rúčka M.

 

16.9. o 15:00 hod

Beňadiková-Kvačany

Wosiňski

Lisý P.

Prončák M.

Žuffa

16:9. o 15:00 hod.

Sv.Kríž-Vavrišovo

Glajza

Cibuľa

Matošová

Vyšný J.

o 10:30 hod.

Stankovany-L.Lúžna

Nemec P.

Gazdík

Žiak

Zeleňák

o 10:30 hod.

Prosiek-Hrboltová

Čačo

Matej

Štachura

 

 

P.Ľupča-Východná

Rúčka J.

Bubniak

Rázga

 

 

L.Ján-Iľanovo

deleg.

Prončák M.

Murza

Vyšný J.

 

 

Sportika - 3.A.tr. dospelí                         17.09. 2017 o 15,00 hod.                                05. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Lúčky-L.Osada

Jurík

Kasl D.

Gašpar

Szabó

 

B.Potok-V.Dubová

Roštek

Hazucha

Špirko

 

 

L.Vlachy-L.Revúce

Sekej

Sokol

Mikuš

Grendel

 

LŠtiavnička-voľno

 

 

 

 

 

 

Sportika - 3.B.tr. dospelí                         17.09. 2017 o 15,00 hod.                                07. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Ondrašová-Uh.Ves

Wosiňski

Žuffa

 

 

 

L.Ondrej-Podtúreň

Dubjel

Kováčiková

 

 

 

Gôtovany-V.Poruba

Glajza

Kubínová

 

 

 

Gálovany-K.Lehota

Rúčka M.

Gejdoš

 

 

 

L.Trnovec-Hybe

Lisý M.

Prončák J.

Špaček

 

 

 

1.A.tr. dorast U-19                                   16.09. 2017 o 15,00 hod.                                07. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

K.Lehota-L.Revúce

Danaj

Gejdoš

 

 

o 14:00 hod.

L.Ondrašová-Palúdzka

Oravec A.

Neuman

 

 

 

Prosiek-Iľanovo

Oravec M.

Murza

 

 

 

Likavka-Východná

Chovan

Jurík

 

 

 

Lúčky-Ľubeľa

Kaučiarik

Nemček

 

 

 

L.Sliače-Bobrovec

Božek

Bakoš

 

 

 

Ľubochňa-Švošov

Kudroň

Matej

 

 

 

 

 1.A tr. žiaci U-15                                    15.09. 2017 o 13,30 hod.                                03. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Likavka-Ludrová

Žiak

 

 

 

 

 

1.A tr. žiaci U-15                                       17.09. 2017 o 12,30 hod.                                07. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Likavka-Lúčky

Kútnik

 

 

 

 

L.Teplá-V.Dubová

Kasl M.

 

 

 

 

Černová-L.Revúce

Nemček

 

 

 

 

Ludrová-L.Sliače

Chovan

 

 

 

 

 

1.B tr. žiaci U-15                                       17.09. 2017 o 12,30 hod.                                07. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Ľubeľa-Palúdzka

Neuman

 

 

 

 

P.Ľupča-Bobrovec

Bubniak

 

 

 

 

L.Ondrašová-Dúbrava

Žuffa

 

 

 

 

L.Sielnica-Ploštín

odd.R

 

 

 

 

 

1.trieda MF žiaci U-15                             14.09. 2017 o 17,00 hod.                                03. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Jamník-Hybe

odd.R

 

 

 

 

 

1.trieda MF žiaci U-15                             17.09. 2017 o 12,30 hod.                                07. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Jamník-Uh.Ves

odd.R

 

 

 

 

Beňadiková-L.Kokava

Kováčiková

 

 

 

 

Hybe-Sm.Žiar

odd.R

 

 

 

 

Sv.Kríž-Vavrišovo

odd.R

 

 

 

o 13:30 hod.

 

1.trieda A KP žiaci U-13                           11.09. 2017 o 17,00 hod.                                01. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Štiavnica-Rbk

Kasl M.

 

 

 

 

 

1.trieda A KP žiaci U-13                           14.09. 2017 o 17,00 hod.                                04. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Rbk-Lisková

Čačo

 

 

 

 

L.Lúžna-Ľubochňa

Kasl D.

 

 

 

 

L.Štiavnica-Hrboltová

Gašpar

 

 

 

 

 

1.trieda B KP žiaci U-13                           14.09. 2017 o 17,00 hod.                                04. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Ondrašová-LM

Kováčiková

 

 

 

 

Palúdzka-Iľanovo

Špaček

 

 

 

 

Ľubeľa-Bobrovec

Oravec M.

 

 

 

 

 

 MF U13 Kormanov pohár                      14.09. 2017 o 17,00 hod.                                04. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Východná-Dúbrava

Kubínová

 

 

 

 

Bešeňová-Demänová

Hazucha

 

 

 

 

 

1.trieda MF prípravka U-11                    15.09. 2017 o 10,00 hod.                                01. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Hrádok-Važec

Cibuľa

 

 

 

 

 

1.trieda MF prípravka U-11                    16.09. 2017 o 13,00 hod.                                05. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Bešeňová-LM

Štachura

 

 

 

o 11:00 hod.

Ondrašová-Ľubochňa

Neuman

 

 

 

 

Rbk-Sv.Kríž

Prončák J.

 

 

 

vo Sv.Kríži

Važec-Hybe

Cibuľa

 

 

 

 

L.Hrádok-Palúdzka

Prončák M.

 

 

 

17.9. o 10:00 hod.

Podtúreň-Sm.Žiar

Dubjel

 

 

 

17.9. o 12:30 hod.

 

Zmeny a doplnky  DELEGAČNÉHO  LISTU č. 06/2017-18 

Demänová-Ludrová

Bielesch

Chovan

Kasl M.

Krivoš

 

Švošov-L.Teplá

Božek

Balogh

Rojček

Vrtich

 

Važec-Likavka

Kuriš

Gazdík

Rázga

Grendel

 

Sm.Žiar-Ľubeľa

Prončák M.

Cibuľa

Beňo

Haviar

 

Oľanovo-Stankovany

Antol

Ilavský

Kasl D.

Dráb

 

Kvačany-P.Ľupča

Remeň

Bubniak

Sekej

 

 

Východná-Prosiek

Švorčík

Lisý M.

Zlejší

 

 

L.Osada-Štiavnička

Matej

Špirko

Mikuš

 

 

L.Revúce-B.Potok

Jurík

Šimčeková

 

 

 

Hybe-Gálovany

Ilavský

Prončák M.

 

 

9.9. o 16:00 hod.

K.Lehota-Gôtovany

Gejdoš

Špaček

 

Vyšný M.

 

Švošov-L.Sliače (D)

Kaučiarik

Kudroň

 

 

 

Ploštín-L.Ondrašová (Ž)

Ilavský

 

 

 

o 10:30 hod.

Sv.Kríž-L.Ondrašová (Ž)

Prončák J.

 

 

 

9.9. o 13:30 hod.

L.Mikuáš-Važec (Ž)

odd.R

 

 

 

10.9. o 10:00 hod

 

Delegovanie SFZ a SsFZ

MFS

R

AR 1

 

poznámka

Z.Poruba-Trstená

LFZ

 

 

3B.liga Ž, 10.9. o 11:30 hod.


Igor Repa                                                                                                              Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                                         sekretár LFZ

 

 

 

 

 

  


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk