Dnes oslavuje meniny Branislava, Bronislava zajtra Ivica       Sobota, 14. december 2019,

Počítadlo návštev

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 11 zo dňa 28. septembra 2012


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 280912

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 11/2012-13

 

SEKRETARIÁT

1. Upozorňujeme, že od 1.10.2012 pri prestupoch, hosťovaniach už nie je možné vyznačovať do papierových RP, ŽP záznamy o týchto úkonoch ani tieto vystavovať.  FK si musí vybaviť nový RP - plastovú kartu cez systém ISSF. Z toho dôvodu je potrebné, aby tie FK, ktoré nezaregistrovali klubového ISSF manažéra tak obratom urobili.

2. Zasadnutie VV LFZ spolu s predsedami komisii bude v piatok 5.10.2012 o 15.30 h. v Ľubochni.

 

ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISIA

1.  Žiadame FK, aj tie ktoré majú nové RP tzv. platové karty, aby v zápisoch o stretnutí písali hráčom prvých šesť čísiel z rodného čísla tak ako doteraz.

 

KOMISIA MLÁDEŽE

1. Súhlasíme odohrať I. trieda žiaci 10. kolo Palúdzka - Švošov v pondelok 8.10.2012 o 16.00 h. Na vedomie KR.

 

HOSPODÁRSKA KOMISIA

1. Evidujeme fa 11/2012 od fy Mackomont Ludrová 403, oprava vešiakovej súpravy v sume 30.- Eur pre FK Ludrová po MFS 1. trieda dorast Ludrová - Palúdzka.

 

KOMISIA ROZHODCOV

1. Ospravedlnení: Bella 6.10.12, Cvengroš 30.9.12, Gazdík, Žiak, oneskorene.

2. Absencie: Petrík Ludrová - Ľubeľa dospelí, Podhorská Východná - Ľubochňa dorast, Podhorský L.Osada - Kvačany dorast, Lucká L.Teplá - Štiavnička žiaci, Glajza Z.Poruba - Bobrovec Kormanov pohár.

3. Na deň 4.10.2012 predvolávame: o 17.00 h. R Božek, DZ Jacko /Pribylina-Beňadiková/, o 17,15 h. R Michalička, Morávka Podhorská, DZ Danko /L.Teplá-Vavrišovo/, o 17,30 h. R Smatana, DZ Vyšný /Iľanovo-Vavrišovo/.

4. R Mudrončík, dôrazné upozornenie na zasielanie zápisov. Pozri rozpis súťaže 2012-13 bod 11.1. 

 

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

79. Adrián Kašák 950616 Iľanovo 2 MFS P 1-5a do 22.10.2012.

80. Matej Boďa 950721 Iľanovo 2 MFS P 1-5a do 22.10.2012.

81. Ján Rúčka 860302 Vavrišovo 3 MFS N 1-6-1b od 24.9.2012.

82. Ladislav Vozárik 820916 Podtureň 1 MFS N 4 ŽK od 24.9.2012.

83. Marek Sršeň 871110 L.Sliače 1 MFS N 4 ŽK od 24.9.2012.

84. Matúš Ondris 930127 Jamník 1 MFS N 1-5a od 24.9.2012.

85. Milan Buzoga 721210 Lúčky 2 MFS P zmena trestu do 30.4.2013.

86. Peter Chorváth 850606 V.Dubová 2 MFS P zmena trestu do 30.4.2013.

87. Berieme na vedomie odvolanie FK Beňadiková čl. 25/2. 

88. Dôrazne upozorňujeme R, kapitánov a vedúcich družstiev na správne a úplné vypisovanie zápisov o stretnutí.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia.

 

DELEGAČNÝ LIST č. 10/2012-13

Dospelí I. trieda 10. kolo 7.10.2012 14.30 h.

SmrečanyŽiar - Sv.Kríž Matula Tholt Svrčan - Chovanko, Kvačany - Švošov E.Drahovský Rúčka Zlejší - Chudý, Ludrová - Jamník Švorčík Michalička Švidroňová, Lisková - L.Ján Smatana Tomo Božek - Klepáč, Pribylina - Ľubeľa Nemec Drapáč R.Hradský - Makovický, Bobrovec - Sliače Antol Krčula Neuman - haviar, Hubová - Beňadiková Gloss Balázsik Roštek - Danko

 

Dospelí II. trieda 10. kolo 7.10.2012 o 14.30 h.

Iľanovo - L.Lúžna Matejovie beňo Glajza, P.Ľupča - Vavrišovo Kružliak Petrík J.Dvorský - Jacko, Lúčky - L.Teplá Bella Podhorský Mikulová - Šenkyřík, Východná - Uh.Ves Sekej Lisý F.Veselovský, Gálovany - L.Štiavnička Oravec Bruncko Prončák - Vyšný, Podtureň - Ľubochňa Lintner Morávka M.Hradský - Galko, L.Revúce - B.Potok Gallo Pašák Cvengroš - Kysel

 

Dospelí III. B trieda 10. kolo 7.10.2012 o 14.30 h.

Ondrašová - Bobrovec B 10.30 Novota Rajniak, Prosiek - Hybe Mudrončík Žiak, L.Ondrej - Ploštín Novota Trochta, P.Lehota - V.Poruba 6.10. Smatana Bruncko, L.Kokava - L.Trnovec Rajniak Lauček

 

Dorast I. trieda 10. kolo 6.10.2012 o 14.30 h.

Smreč.Žiar - Ondrašová Smatana Matejovie, Ľubochňa - Bobrovec Drapáč Migaľová, Ludrová - L.Štiavnica Gallo Mikulová, B.Potok - Lúčky Gloss Lucká, Sv.Kríž - Dúbrava Oravec laučík, L.Revúce - Iľanovo Balázsik J.Dvorský, Hubová - Palúdzka Božek Gazdík

 

Žiaci I. trieda 10. kolo 7.10.2012 o 12.15 h.

Iľanovo - L.Lúžna Glajza Matejovie, Palúdzka - Švošov 8.10.16.00 Žuffa, Ludrová - Černová Švidroňová Michalička, Východná - B.Potok F.Veselovský Lisý, Dúbrava - Likavka Petrík kružliak, L.Štiavnica - L.Sliače Švorčík Lucká, L.Revúce - Bobrovec Cvengroš Pašák

 

Žiaci II. A trieda 8. kolo 7.10.2012 o 12.15 h.

P.Ľupča - Štiavnička J.Dvorský, L.Teplá - Ľubochňa Migaľová

 

Žiaci II. B trieda 6. kolo 7.10.2012 o 12.15 h.

Kvačany - Demänová Zlejší Rúčka, K.Lehota - Ondrašová odd. R., L.Sielnica - Ľubeľa P.Veselovský

 

Źiaci Kormanov pohár 7. kolo 11.10.2012 o 15.30 h.

A: Stankovany - Ružomberok Cvengroš, L.Lúžna - Kalameny Gazdík, Sliače - Ludrová Podskuba, Ľubochňa - L,.Teplá P.dvorský, B: Sv.Kríž - Ľubeľa Trochta, Východná - Palúdzka Beňo, Bobrovec - Iľanovo Bruncko, Dúbrava - L.Mikuláš Prončák, Z.Poruba - L.Hrádok Bátory

 

SsFZ

L.Hrádok - Rosina dorast 29.9. 14.00 Novota, L.Hrádok - O.Podzámok žiaci 29.9. 10.00 a 12.00 h. R Novota, L.Mikuláš - K.N.Mesto 29.9. žiaci 10.00 a 11.30 R Šimovič, Z.Poruba - Tvrdošín dorast 6.10. 14.30 A1 Zlejší, Švošov - Istebné 6.10. 14.30 A1 M.Hradský, Lisková - Sučany žiaci 7.10. 10.30 a 12.30 R Božek, L.Hrádok - Z.Poruba 6.10. 10.00 a 12.00 R Novota, Ružomberok - Žilina 6.10. 10.00 a 11.30 R Bella

 

Zmeny DL 9.

Dospelí I. trieda

Beňadiková - Bobrovec Oravec Tomo Beňo Kysel, L.Ján - Ludrová A1 Stankovianska,

Dospelí II. trieda

Vavrišovo - L.Lúžna Poliak namiesto Tuturu

Dospelí III. A trieda

Kalameny - L.Osada R Žiak nová,

Dorast I. trieda

Bobrovec - Ondrašová Smatana namiesto Sekeja 

Dorast II. trieda

Kvačany - Pribylina Bruncko namiesto Novotu

Žiaci I. trieda

L.Revúce - Iľanovo Novota E.Drahovský 

Žiaci II. B trieda

L.Sielnica - Kvačany Pilch

 

Igor Repa                                                                        Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                   sekretár LFZ

 

 

 

 

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk