Dnes oslavuje meniny Alexander zajtra Zlatica       Sobota, 27. február 2021,

Počítadlo návštev

Stránku si číta 5 ľudí
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 20 zo dňa 15. novembra 2019


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 151119

ÚRADNÁ SPRÁVA č.20/2019-20

SEKRETARIÁT

1. V dostatočnom predstihu upozorňujeme FK, že kredity pre rok 2019 je možné vyčerpať najneskôr do 30.11.2019. Nevyčerpané prostriedky po tomto termíne sa vrátia do štátneho rozpočtu. Prehľad FK, ktoré vyčerpali doteraz menej ako 50 % z pridelených kreditov nájdete tu: podporamladeze.futbalsfz.sk

Kluby LFZ, ktoré z pridelených kreditov vyčerpali menej ako 50%: Podtureň, Likavka, SmrečanyŽiar,Východná,Iľanovo, Vavrišovo, Černová,Ploštín. 

2. Mesačnú zbernú faktúru za október 2019 neuhradili FK: Sv.Kríž, Lipt. Trnovec.

3. Do zimného futbalového turnaja o pohár LFZ sa prihlásili FK: Sv.Kríž, Ľubeľa, Važec, Vlachy, Ludrová, Hrboltová, Beňadiková, Černová.

Na základe požiadavky SFZ pripravuje SsFZ informačné stretnutie úspešných uchádzačov v rámci projektu podpory rekonštrukcie, výstavby a dobudovania futbalovej infraštruktúry v rokoch 2019 - 2021 s manažérmi uvedeného projektu. Stretnutie sa uskutoční  vo štvrtok  21.11.2019 o 14:00 v kongres hoteli DIXON v B. Bystrici, Švermova ul. 32 (vedľa plážového kúpaliska). Pozývame touto cestou zástupcov úspešných uchádzačov z regiónu stredného Slovenska na uvedené stretnutie a žiadame touto cestou sekretárov ObFZ v pôsobnosti SsFZ, aby informovali úspešných žiadateľov v ich pôsobnosti o konaní stretnutia.

4. Za LFZ sa to týka FK: L.Ondrašová, Ľubeľa, Švošov, L.Štiavnica, Podtureň, Bešeňová, Palúdzka, Hybe, L.Ján,Lúčky, Jamník, Sv.Kríž.

5. Pozývame VV LFZ, predsedov a členov komisii LFZ na záverečný aktív komisii LFZ, ktorý bude vo štvrtok 21.11.2019 o 16,00 h. v závodnej jedálni Bethania ulica Jura Janošku Liptovský Mikuláš, pri Rachmaninovom námestí, prvá svetelná križovatka od križovatky STOP-SHOP smerom na Okoličné, s odbočením do prava.

 

Igor Repa                                                                                             Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                        sekretár LFZ


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk