Dnes oslavuje meniny Alexander zajtra Zlatica       Sobota, 27. február 2021,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 21 zo dňa 22. januára 2021


LIPTOVSKÝ FUTB ALOVÝ ZVÄZ 220121

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 21/2020-21

SEKRETARIÁT

1. Oznamujeme FK, že SFZ pre každý klub, ktorý má v súťaži aspoň jedno družstvo zabezpečuje zdarma tlačiareň typ DCP resp.MFC. Každý klub po prevzatí tlačiarne podpíše zmluvu o výpôžičke a preberací protokol. Po troch rokoch tlačiarne ostanú v majetku klubov. Tlačiarne budú dovezené na SsFZ odkial si tieto prevezmú jednotlivé ObFZ a následne z ObFZ si tieto prevezmú samotné kluby. Po dovezení o čom budú kluby informované je potrebné v priebehu 1-2 dní tlačiarne prevziať, lebo nemáme skladovacie kapacity. Tlačiarne sú v rozmeroch cca 70x70 cm. Realizácia tohoto projektu by mala byť v mesiaci február 2021 a FK budú včas informované.

2. VV LFZ schválil /per-rollam/ osobnosti LFZ za rok 2020. Ján Macík /L.Mikuláš/, Branislav Urban st./L.Mikuláš/, Jaroslav Priechodský /Sv.Kríž/, Jozef Chmúra /Ružomberok/, Gustáv Mataj /Ružomberok/.

Najlepší rozhodca bol vyhodnotený Ján Janíček /SmrečanyŽiar/.

Jedenástka roka 2020

Španko Juraj /L.Ján/, Kučera Marko /Ludrová/, Kinik Peter/ Ľubeľa/, Gejdoš Tomáš /L.Teplá/, Alexy Erik /Važec/, Lovás Matej /L.Teplá/, Kokavec Peter /Palúdzka/, Legerský Filip /Dúbrava/, Malacký Martin /L.Ján/, Bobek Miroslav /L.Teplá/, Tropp Jozef /Važec/. 

Najlepší hráč: Peter Kokavec /Palúdzka/, Najlepší tréneri: Peter Kokavec st. dospelí /Palúdzka/, Juraj Moravčík mládež /Černová/. Spôsob vyhodnotenia bude oznámený v ďalších ÚS, vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku.

3. Transfer s obmedzením je možné podať do 31.3.2021.

 

Igor Repa                                                                                            Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                       sekretár LFZ

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk