Dnes oslavuje meniny Alexander zajtra Zlatica       Sobota, 27. február 2021,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 22 zo dňa 29. novembra 2019


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 291119

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 22/2019-20

SEKRETARIÁT

1. Upozorňuje rozhodcov Žuffa P. Ilavský P. na chýbajúce výkazy dobrovoľníka za rok 2019 nasledovne: September Žuffa P., August Ilavský, Jún Ilavský. Jedná sa o porušenie príslušného zákona a v prípade nedodania, kontroly a sankcii, tieto budú vymáhané od uvedených R právnou cestou. 

2. Upozorňuje FK, že kredity pre rok 2019 je možné vyčerpať najneskôr do 30.11.2019. Nevyčerpané prostriedky po tomto termíne sa vrátia do štátneho rozpočtu. Prehľad FK, ktoré vyčerpali doteraz menej ako 50 % z pridelených kreditov nájdete tu: podporamladeze.futbalsfz.sk

TRÉNERSKÁ KOMISIA

1. Jedenástka LFZ za rok 2019 zostavená na základe ankety trénerov v súťažiach LFZ, do ktorej sa zapojilo 17 FK: Španko Juraj L.Ján, Fides Tomáš L.Kokava, Hoško Michal Ľubeľa, Gejdoš Tomáš L.Teplá, Alexy Erik Važec, Sokol Miroslav Dúbrava, Milan  Marek L.Teplá, Herčut Marek L.Ján, Žufaj Michal L.Kokava, Vyšný Stanislav Lúčky, Mikulec Erik L.Sliače.

Najlepší hráč: Herčut Marek L.Ján, Najúspešnejší tréner dospelí: Kloták Roman L.Ján, mládež: Demenčík Pavol L.Ondrašová.

Na slávnostné vyhlásenie 11-tky LFZ pozývame všetkých vyhodnotených vrátane zástupcu FK, z ktorého je vyhodnotený hráč aj s partnerkami. Na vyhlásení budú ocenení aj najlepší rozhodca LFZ, najlepší mladý rozhodca z programu talent LFZ a osobnosti LFZ z dolného Liptova. Slávnostné vyhlásenie sa plánuje uskutočniť 11.1.2020 v KD Lipt. Sliače. Presný časový program zverejníme v ďalších ÚS.

 

Igor Repa                                                                                             Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                        sekretár LFZ


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk