Dnes je Sviatok sv. Cyrila a Metoda zajtra Patrícia, Patrik       Utorok, 05. júl 2022,

Počítadlo návštev

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 23 zo dňa 03. decembra 2021


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 031221

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 23/2021-22

SEKRETARIÁT

1. Prihlasovanie sa do projektu EURÁ z EURA je spustené od pondelka 29. novembra 2021. Žiadatelia sa môžu zaregistrovať a vyplniť elektronický formulár  prostredníctvom webovej stránky https://sfz.egrant.sk/. Projekty budú môcť žiadatelia následne predkladať do 10. januára 2022 a termín vyhodnotenia a schvaľovania projektov bude najneskôr 15. marca 2022. Výzva s podrobnými informáciami bude zverejnená prostredníctvom oficiálnych informačných kanálov SFZ.

Info aj na nižšie uvedenom linku

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/sfz/spravy/sfz-amaterske-kluby-budu-moct-ziadat-o-financne-prispevky-v-projekte-eura-z-eura/

TRÉNERSKÁ KOMISIA

1. Vyzýva FK VI. ligy LFZ na vyplnenie anketového lístka 2021, ktorý nájdete na web stránke LFZ www.obfz-lm.sk  v časti tlačivá,dokumenty. Anketový lístok by mali vyplniť tréner klubu a funkcionár klubu, čiže na LFZ zasielate dva lístky. Do ankety sa môžu zapojiť aj kluby VII. a VIII. ligy LFZ.Termín vrátenia anketových lístkov stanovujeme do 31.12.2021, na e-mail: obfz@obfz-lm.sk  Prosíme o zodpovedný prístup, aby najlepšia jedenástka LFZ dospelých za rok 2021 bola čo najviac objektívna.

 

 

Igor Repa                                                              Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                         sekretár LFZ

 

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk