Dnes oslavuje meniny Edita zajtra Cyprián       Sobota, 26. september 2020,

Počítadlo návštev

Stránku si číta 7 ľudí
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 24 zo dňa 13. decembra 2019


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 131219

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 24/2019-20

SEKRETARIÁT

1. MZF za november 2019 neuhradili FK: Dúbrava, L.Trnovec. 

2. Poplatok za správu ISSF, ktorý je zahrnutý v MZF za november 2019 neuhradili FK: V.Dubová,  Važec,L.Ondrej, Pribylina, Gálovany, Komjatná, L.Osada. Vyššie uvedené FK sú v systéme ISSF vedené ako neplatiči.

TRÉNERSKÁ KOMISIA

1. Jedenástka LFZ za rok 2019 zostavená na základe ankety trénerov v súťažiach LFZ, do ktorej sa zapojilo 17 FK: Španko Juraj L.Ján, Fides Tomáš L.Kokava, Hoško Michal Ľubeľa, Gejdoš Tomáš L.Teplá, Alexy Erik Važec, Sokol Miroslav Dúbrava, Milan  Marek L.Teplá, Herčut Marek L.Ján, Žufaj Michal L.Kokava, Vyšný Stanislav Lúčky, Mikulec Erik L.Sliače.

Najlepší hráč: Herčut Marek L.Ján, Najúspešnejší tréner dospelí: Kloták Roman L.Ján, mládež: Demenčík Pavol L.Ondrašová.

Na slávnostné vyhlásenie 11-tky LFZ pozývame všetkých vyhodnotených vrátane zástupcu FK, z ktorého je vyhodnotený hráč, tréner, rozhodca, osobnosť aj s partnerkami. Na vyhlásení budú ocenení aj najlepší rozhodca LFZ Miroslav Ivan Važec, najlepší mladý rozhodca LFZ Andrej Krivoš Ružomberok a osobnosti LFZ z dolného Liptova, Ján Haspra starší, Anton Škorupa, Július Eliáš, Štefan Šeffer in memoriam. Slávnostné vyhlásenie sa  uskutoční v sobotu 11.1.2020 o 17,00 h. v Kultúrnom dome Lipt. Sliače, pri Obecnom úrade. Na vyhodnotenie tiež pozývame VV LFZ, predsedov a členov komisii LFZ. Vstupné 10.- €.  Program: Privítanie, krátky kultúrny vstup, hudba, slávnostné otvorenie, večera, vyhlásenie ocenených a jedenástky LFZ, voľná zábava.

 

Igor Repa                                                                                             Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                        sekretár LFZ

 

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk