Dnes je Sviatok sv. Cyrila a Metoda zajtra Patrícia, Patrik       Utorok, 05. júl 2022,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 25 zo dňa 17. decembra 2021


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 171221

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 25/2021-22

SEKRETARIÁT

1. Prihlasovanie sa do projektu EURÁ z EURA je spustené. Žiadatelia sa môžu zaregistrovať a vyplniť elektronický formulár  prostredníctvom webovej stránky https://sfz.egrant.sk/. Projekty budú môcť žiadatelia následne predkladať do 10. januára 2022.

Info aj na nižšie uvedenom linku

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/sfz/spravy/sfz-amaterske-kluby-budu-moct-ziadat-o-financne-prispevky-v-projekte-eura-z-eura/

2. Splatnosť mesačnej zbernej faktúry za mesiac november bola do 14.12.2021. 

TRÉNERSKÁ KOMISIA

1. Vyzývame FK VI.liga LFZ na vyplnenie anketového lístka 2021, ktorý nájdete na web stránke LFZ:  www.obfz-lm.sk v časti tlačivá,dokumenty  Anketový lístok by mali vyplniť tréner klubu a funkcionár klubu, čiže na LFZ zasielate 2 lístky. Termín vrátenia anketových lístkov stanovujeme do 31.12.2021 na e-mail: obfz@obfz-lm.sk  Prosíme o zodpovedný prístup, aby jedenástka LFZ 2021 bola maximálne objektívna. Do ankety sa môžu zapojiť aj FK VII. a VIII. ligy. Doteraz poslali naspäť anketové lístky FK Iľanovo, Černová, Hrboltová, SmrečanyŽiar.

2. Tréningový proces sa môže rozbehnúť!

V posledných týždňoch mali deti, ale aj dospelí športovci stopku. Okrem súťažných zápasov mali zakázaný aj tréningový proces. Nariaďovali im to opatrenia súvisiace s pandémiou koronavírusu.

Po novom je však všetko inak. Od 17. decembra môžu tréningovú činnosť vykonávať očkovaní, prekonaní, ale aj deti do dvanásť rokov.

O všetkom informuje Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky v novej vyhláške č. 307/2021 Z.z.

„Povolená je tréningová činnosť v športových kluboch, ale výlučne v režime OP. Tréningy v režime OP sú povolené bez obmedzenia počtu účastníkov a bez sektorovania športoviska.

Za plne zaočkovanú osobu sa podľa vyhlášky zároveň považuje dieťa do 12 rokov a dvoch mesiacov veku. Pravidlá pre organizáciu profesionálnych súťaží ostávajú nezmenené,“ na svojej stránke informuje Slovenský futbalový zväz.

 

 

Igor Repa                                                                                                 Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                            sekretár LFZ


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk