Dnes je Sviatok sv. Cyrila a Metoda zajtra Patrícia, Patrik       Utorok, 05. júl 2022,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 26 zo dňa 23. decembra 2021


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 231221

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 26/2021-22

Oznamujeme, že naše rady v uplynulých dňoch opustil bývalý rozhodca a predseda komisie rozhodcov vtedajšieho Okresného futbalového zväzu, p. Jozef Tuka z Liptovského Hrádku vo veku 94 rokov. Česť jeho pamiatke!

SEKRETARIÁT

1. Prihlasovanie sa do projektu EURÁ z EURA je spustené. Žiadatelia sa môžu zaregistrovať a vyplniť elektronický formulár  prostredníctvom webovej stránky https://sfz.egrant.sk/. Projekty budú môcť žiadatelia následne predkladať do 10. januára 2022.

Info aj na nižšie uvedenom linku

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/sfz/spravy/sfz-amaterske-kluby-budu-moct-ziadat-o-financne-prispevky-v-projekte-eura-z-eura/

2. Upozorňuje, že MZF za november 2021 obsahovala aj položky za správu a prevádzku ISSF za mesiace júl-december celkom 12.- €. Toto sa na našom webe nezobrazuje, tie financie patria SFZ. Tie FK, ktoré to doteraz neuhradili, tak to vo vlastnom záujme uhradte, aby ste neboli vedení ako neplatiči a  nemali  problémy s transfermi prestup s obmedzením v zimnom prestupovom období, ktoré začína  od 1.1. 2022 do 31.3.2022.

TRÉNERSKÁ KOMISIA

1. Vyzývame FK VI.liga LFZ na vyplnenie anketového lístka 2021, ktorý nájdete na web stránke LFZ:  www.obfz-lm.sk v časti tlačivá,dokumenty  Anketový lístok by mali vyplniť tréner klubu a funkcionár klubu, čiže na LFZ zasielate 2 lístky. Termín vrátenia anketových lístkov stanovujeme do 31.12.2021 na e-mail: obfz@obfz-lm.sk  Prosíme o zodpovedný prístup, aby jedenástka LFZ 2021 bola maximálne objektívna. Do ankety sa môžu zapojiť aj FK VII. a VIII. ligy. Doteraz poslali naspäť anketové lístky FK Iľanovo, Černová, Hrboltová, SmrečanyŽiar, Lisková, L.Kokava.

 

LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ PRAJE VŠETKÝM KRÁSNE VIANOCE, ŠŤASTNÝ A ÚSPEŠNÝ NOVÝ ROK 2022

 

Igor Repa                                                                                   Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                              sekretár LFZ

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk