Dnes oslavuje meniny Branislava, Bronislava zajtra Ivica       Sobota, 14. december 2019,

Počítadlo návštev

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 33 zo dňa 21. marca 2019


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 220319

ÚRADNÁ SPRÁVA č.33/2018-19

SEKRETARIÁT

1. FK, ktoré sa nezúčastnili na konferencii LFZ, VI. a VII. liga, majú na sekretariáte LFZ bannery Double Start Bet k dispozícii na  prevzatie. Týka sa FK: Dúbrava, Važec, L.Lúžna, L.Teplá, Pribylina, P.Ľupča, Jamník, Beňadiková,Iľanovo, Kvačany, Podtureň.

ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA

1.Víťazom zimného turnaja LFZ v kategórii U 11,sa stala L. Ondrašová, ktorá  bude LFZ reprezentovať na pohári SsFZ tejto vekovej kategórie. Víťazom U 13 sa stal FK L . Mikuláš.

2.Na základe podnetu  FK Černová ( nespôsobila HP ? ! ) finále Pohára LFZ medzi FK Likavka a Ľubeľa  naplánované na  17.03. 2019 bolo zrušené a predpokladaný náhradný termín je 1.5.2019. Miesto bude určené dodatočne. Týmto zároveň vyzývame FK, ktoré majú záujem o zorganizovanie  tohto finále , aby svoj záujem podali cez podnet na ŠTK.

3.Vyzývame všetky FK, aby si pred zahájením jarnej časti skontrolovali platnosť RP.

4.Súhlasíme s dohodou FK o zmene termínu MFS – U 15 – MF – 10.kolo – Hybe – Lúčky z 24.3. na 23.6. o 14:00. U 13 – KP – 9.kolo – Hrboltová – Ľubochňa z 28.3. na 27.3. o 16:00.

5.Súhlasíme s požiadavkou FK L. Kokava , aby plánované MFS 6.ligy – L. Kokava – Hubová odohrali z dôvodu nespôsobil domácej HP na ihrisku v Uh. Vsi. V prípade výraznejšieho zlepšenia HP v L. Kokave sa MFS môže uskutočniť aj v L. Kokave a domáci o tom upovedomí R, súpera a ŠTK.

6.Upozorňujeme všetky FK a R , že v mládežníckych kategóriach U 9,11 a 13 môžu štartovať dievčatá o 1 rok staršie ako je daná veková kategória. Zároveň upozorňujeme ,že FK Ružomberok a L. Mikuláš môžu v týchto kategóriach hrať s hráčmi o 1 rok mladšími ako je daná veková kategória.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

U 133 : TJ Družstevník Liptovský Trnovec -  Na základe nesplnenia povinnosti - záväzok voči LFZ za MZF – mesiac február 2019 v stanovej lehote, ukladá klubu DS pokutu 10 € a zákaz transferov hráčov a predbežné opatrenie pozastavenie súťažnej činnosti od 22.03.2019 do uhradenia záväzku voči LFZ. Družstvo, je počas pozastavenia súťažnej činnosti povinné odohrať všetky súťažné stretnutia. Ak klub nesplní povinnosť, ktorá bola dôvodom pre určenie predbežného opatrenia, za každé súťažné stretnutie, odohraté počas pozastavenia súťažnej činnosti, uloží sa mu disciplinárna sankcia odobratie bodov alebo ďalšie disciplinárne sankcie (článok 64 ods. 7). Doklad o úhrade záväzku klub predloží bezodkladne na sekretariát LFZ a DK LFZ. Za prerokovanie uhradiť 10 € v MZF. 

U 134: Matúš Perašín (1278390)TJ Sokol Beňadíková. Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej U 680 (SsFZ) a žiadosť zamieta. Nesplnenie náležitosti RS čl. 10.16. a čl 41/1 DP.

Za prerokovanie uhradiť 10 € v MZF. 

Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie LFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP), sa podáva na disciplinárnu komisiu LFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie LFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

Upozorňuje futbalové kluby, funkcionárov a hráčov, že v zmysle čl. 34/7 DP sa prerušujú Disciplinárne sankcie udelené v jesennej časti súťažného ročníka 2018/2019 a prenášajú sa do jarnej časti súťažného ročníka 2018/2019.

Michal Marton do 25.3.19 Likavka, Ivan Murgoš do 8.4.19 Ploštín, Dávid Murgoš do 6.5.19 Ploštín, Matej Berník do 7.4.19 Palúdzka, Vladimír Tholt do 25.3.19 Ľubeľa, Ján Šturek do 25.3.19 P.Ľupča, Ján Sochor do 1.4.19 Pribylina, Radoslav Pavuk do 1.4.19 L.Ján, Jakub Baláž do 22.4.19 Uh. Ves, Filip Čonka do 22.4.19 Ploštín, Miroslav Hrbček vedúci družstva do 22.4.19 Lúčky.

KOMISIA  ROZHODCOV

33/1 Ospravedlnenia: Beňo M. (20.-21.4.), Kasl M. (23.-24.3.), Haviar I. (6.-7.4.,13.-14. 4.), Krišanda J. (23.3, 30.3,6.4,13.4., 18.-23.4.,27.4,4.5,11.5,18.5,19.5,25.5,1.6,8.6,16.6.), Krišanda L. (23.3.,30.3.,6.4., 13.4.,20.4.,27.4.,4.5.,11.5.,19.5.,25.5.,1.6.,8.6.,16.6.),Holub P. (31.3.,14.4.,28.4.,12.5.,26.5.,9.6.,16.6.), Podskuba M. (30.3.), Špaček O. (29.-31.3.), Kudroň M. (30.3.), Kováčiková A. (všetky nedeľné pred-poludňajšie stretnutia a na celé dni 31.3.,13.4.,14.4.,12.5.,18.5.,26.5.), Glajza J. (31.3.-popoludní, 6.-7.4.), Nemec P. (6.-7.4.), Veľký J. (14.4.-popol.,21.4.,28.4.), Ivan M. (pokračovanie PN do 30.4.), 

33/2 KR berie na vedomie e-mail: Kasl M.,

 DELEGAČNÝ LIST č. 15/2018-19

Slovekon – 6.liga dospelí                        31.03.2019 o 15,00 hod.                                 15.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Hubová-Važec

Nemec P.

Glajza

Žiak

Dráb

o 10:30 hod.

Ludrová-L.Teplá

Beňo

Oravec A.

Neuman

Krivoš M.

 

Pribylina-Dúbrava

Božek

Gazdík

Maga

Žuffa J.

 

L.Kokava-Ľubeľa

Žuffa P.

Kudroň

Bubniak

Szabó

 

Bobrovec-L.Lúžna

Cibuľa

Pribylinec

Matošová

Makovický

 

Likavka-Černová

Bielesch

Kaučiarik

Veľký

Matula

 

Lisková-Sm.Žiar

Matej

Kútnik

Kuna

Grendel

 

 

Penzion Larion – 7.liga dospelí              31.03.2019 o 15,00 hod.                                 15.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Beňadiková-Podtúreň

Nemec P.

Prončák M.

Danaj

Haviar

30.3. o 15:00 hod.

Hybe-Východná

Laučík

Nemec J.

Kováčiková

Vyšný J.

30.3. o 15:00 hod.

Hrboltová-L.Ján

Nemec J.

Švorčík

Baláž Ro.

Zeleňák

o 10:30 hod.

 

v Černovej

P.Ľupča-Demänová

Smatana

Krčula

Gejdoš

 

 

Stankovany-Iľanovo

Podskuba

Pašák

Štachura

 

 

Jamník-Prosiek

Prončák M.

Psotný

Kubínová

 

 

Vavrišovo-Kvačany

Rajniak

Novota

Murza

 

 

 

1.tr. LFZ – MF U-15                                  31.03.2019 o 12:30 hod.                                 11.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Sv.Kríž-Uh.Ves

Kutnár

 

 

 

 

L.Kokava-Dúbrava

Bubniak

 

 

 

 

Sm.Žiar-Hybe

Lisý M.

 

 

 

 

Kvačany-Jamník

Širúček

 

 

 

 

voľno-Vavrišovo

 

 

 

 

 

 

U-13 Kormanov pohár sk. A                   28.03.2019 o 16,00 hod.                                 09.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Mikuláš-Ondrašová

Kubínová

 

 

 

27.3. o 16:00 hod.

Palúdzka-Lúčky

Šlauka

 

 

 

 

Hrboltová-Ľubochňa

Lucký

 

 

27.3. o 16:00 hod. v Černovej

Lisková-L.Lúžna

Krišanda J.

 

 

 

 

Borovec-L.Štiavnica

Špaček

 

 

 

 

 

Zmeny a doplnky  DELEGAČNÉHO  LISTU č. 14/2018-19 

Černová-Lisková

Pribylinec

Gazdík

Lacková

Dráb

 

L.Kokava-Hubová

Švorčík

Beňo

Smatana

Zeleňák

v Uh. Vsi

Ludrová-Pribylina

Glajza

Bubniak

Krivoš A.

Vyšný J.

 

Podtúreň-Východná

Rúčka M.

Murza

Chlepko

 

 

Hybe-Lúčky (U15-MF)

Kubínová

 

 

 

23.6. o 14:00 hod.

 

Delegovanie LFZ pre SFZ a SsFZ

MFS

R

AR 1

AR 2

poznámka

L.Sliače-Liesek

Lisý P.

Nemec J.

 

IV.L D sk.B, 23.3. o 14:00 hod.

Černová-Bešeňová

Remeň

Zlejší

 

IV.L D sk.B, 23.3. o 14:00 hod.

Z.Poruba-Diviaky

Pleva

Laučík

 

IV.L D sk.B, 23.3. o 14:00 hod.

 

Igor Repa                                                                                            Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                        sekretár LFZ

 

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk