Dnes oslavuje meniny Dušana zajtra Iľja, Eliáš       Štvrtok, 19. júl 2018,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 37 zo dňa 23. marca 2018


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 230318

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 37/2017-18

ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISIA

1.Vyzývame FK 1.A + B tr. U 15 - žiaci, aby si dohodli dohrávku 13.kola najneskôr do 11.4.,inak bude nariadená na stredu 18.4.Z dôvodu vylosovanie nadstavbovej časti Toto sa to sa týka aj dohrávky 8.kola 1.A tr. žiaci – Lúčky – L. Teplá.                                                                                 

2.Vyzývame FK U 13 na dohrávke jesennej časti – sk. A – 5.kolo – Lisková – L. Lužna a sk. B – 10.kolo – L. Ondrašová – Iľanovo  najneskôr do 10.4.2018 z dôvodu nadstavbovej časti.                                                                      

3.Oprava.Nariaďujeme dohrávku 11.kola 3.A tr. dospelých na 1.4.2018 – UHČ                  

4.Vyzývame FK 3.B tr. dospelých na dohrávku 13.kola najneskôr do 13.4.2018, inak bude nariadená na 20.4.2018.                                                        

5.Z dôvodu účasti výberu LFZ v kategórii U 11 na medzi oblastnom turnaji v Žiari nad Hronom , prekladáme 12.kolo naplánované na 7.4. na 23.6.2018. FK, ktoré si budú chcieť toto kolo predohrať to umožníme po vzájomnej dohode FK cez ISSF systém.                                                                            

6.Súhlasíme s dohrávkou 13.kola U 15 sk. B – P. Lupča – Kvačany na 6.4.2018 o 16:30 , sk. A – Lúčky – Val. Dubová – 1.4. o 14:00 na umelej tráve v Ružomberku.                                                    

7.Akceptujeme odstúpenie FK Komjatná z 2.tr.dospelých – všetky dosiahnuté výsledky budú anulované a FK Komjatná je zároveň 1.vypadávajúcim do 3.triedy dospelých. FK Komjatná odstupujeme na DK.         

8.Rušíme všetky MFS naplánované na 24. a 25.3.2018. V prípade vhodných terénnych podmienok, umožňujeme predohrávku týchto MFS na základe vzájomnej dohody zainteresovaných FK cez ISSF ako podanie o zmene termínu, pričom domáci FK bude povinný kontaktovať delegovaných R, resp. požiadať komisiu rozhodcov o náhradných R.                                                         

DISCIPLINÁRNA KOMISIA 

149. Tomáš Žilka1233942 ŠK Važec,  DK žiadosti o podmienečné upustenie od výkonu zvyšku DS č.113 (ÚS č.16 zo dňa 20.10.2017) vyhovuje so skúšobnou dobou do 30.06.2018 podľa DP čl. 41/1 a 2 od 22. 03. 2018. Uhradiť 10,-€ MZF.

150. Ján Kubáň 1135917 OFK Gálovany,  DK žiadosti o podmienečné upustenie od výkonu zvyšku DS č.42 (ÚS č.42 zo dňa 12.5.2017)  vyhovuje so skúšobnou dobou do 31.12.2018 podľa DP čl. 41/1 a 2 od 23.3. 2018 .  Uhradiť 10,-€ MZF.

151. DK na základe podnetu ŠTK trestá FK  Komjatná pokutou 170,-€ za odhlásenie mužstva zo súťaže dospelí. RS 9.4. Uhradiť 10,-€

Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie LFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP), sa podáva na disciplinárnu komisiu LFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie LFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

KOMISIA  ROZHODCOV

37/1 Na základe rozhodnutia ŠTK LFZ sa rušia všetky  MFS dňa 24.-25.3.2018

37/2 Dôrazne upozorňujeme všetkých rozhodcov a delegátov, že v zmysle „Zásad pre činnos.ť a hodnotenie R, DPR a DS LFZ“ sú rozhodcovia a delegáti povinní ospravedlniť sa najneskôr 14 dní pred stretnutím, na ktoré sa ospravedlňujú, a to elektronickou poštou na adresu krobfzlm@gmail.com. KR LFZ akceptuje len oficiálne nahlásené e-mailové adresy rozhodcov a delegátov. V prípade nedodržania včasného ospravedlnenia KR LFZ bude postupovať v zmysle vyššie uvedených „Zásad ...“.

37/3 Ospravedlnenia: Dráb J. (So), Krišanda J. (So), Kudroň M. (31.3.), Bakoš M. (25.3 o 12:30 hod.  U15 L.Lúžna-Lúčky), Murza J. (24.-25.3.-onesk.), Prončák J. (25.3.-onesk.), Gregor D. (apríl 2018), Krišanda L. (So), Prončák M. (25.3.-pracovne), Bubniak T. (PN od 21.3.2018), Kuna P. (25.3.-onesk.), Ilavský P. (1.4.), Kľačko A. (25.3 o 12:30 hod.  U15 L.Sliače-L.Teplá-onesk.), Oravec M. (30.3.), Podskuba M. (PN 24.-25.3.,7.4.,8.4. do 14:00 hod.), Grendel J. (So), Matula M. (31.3. a 1.4.), Kubíková Z. (jar 2018), 

37/4 KR berie na vedomie e-mail: Šimo R., FK Ružomberok-B.Potok, Domiter T., Kubíková Z.,

DELEGAČNÝ LIST č. 15/2017-18 

Slovekon - 1.tr.  dospelí                          01.04. 2018 o 15,30 hod.                                15. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Teplá-Demänová

Nemec P.

Pribylinec

Bakoš

 

 

Likavka-Černová

Božek

Kaučiarik

Žiak

Dráb

 

Ľubeľa-Ludrová

Glajza

Cibuľa

Neuman

Makovický

 

Hubová-L.Kokava

Kudroň

Gazdík

Kasl M.

Krovoš

 

Bobrovec-Švošov

Ivan

Rajniak

Kubínová

Grendel

 

Pribylina-Važec

Oravec A.

Smatana

Kováčiková

Vyšný .

 

Lisková-Sm.Žiar

Nemec J.

Wosiňski

Matošová

Žuffa

 

 

Penzion Larion - 2.tr. dospelí                 01.04. 2018 o 15,30 hod.                                15. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Beňadiková-Komjatná

Cibuľa

Oravec M.

Rúčka J.

 

31.3. o 15:00 hod.

Jamník-L.Lúžna

Laučík

Švorčík

Danaj

Havar

31.3. o 15:00 hod.

Sv.Kríž-Iľanovo

Beňo

Murza

Kohút

 

o 10:30 hod.

Hrboltová-Východná

Nemček

Čačo

Kasl M.

 

o 10:30 hod.

P.Ľupča-Stankovany

Bielesch

Matej

Špaček

Szabó

 

Prosiek-L.Ján

Podskuba

Gejdoš

Kuna

Vyšný M.

 

Vavrišovo-Kvačany

Prončák M.

Rúčka M.

Rázga

Antol

 

 

Sportika - 3.A.tr. dospelí                         01.04. 2018 o 15,30 hod.                                11. kolo-dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Štiavnička-L.Osada

Maga

Krišanda L.

Krišanda J.

 

 

L.Vlachy-voľno

 

 

 

 

 

B.Potok-L.Revúce

Čačo

Krupík

Kasl D.

 

 

Lúčky-V.Dubová

Nemček

Šimčeková

Lucký

 

 

 

Sportika - 3.B.tr. dospelí                         01.04. 2018 o 15,30 hod.                                15. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Trnovec-Uh.Ves

Švorčík

Mikuš

Hazucha

 

 

Gálovany-Hybe

Sekej

Prončák J.

Dúha

 

 

Gôtovany-K.Lehota

Lisý M.

Širúček

Maťokár

 

 

L.Ondrej-V.Poruba

Beňo

Murza

Kohút

 

 

L.Ondrašová-Podtúreň

Rúčka J.

Chlepko

Štachura

 

 

 

1.A.tr. dorast U-19                                   31.03. 2018 o 15,00 hod.                                15. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

K.Lehota-Ľubochňa

Lisý P.

Psotný

 

 

 

Lúčky-Palúdzka

Nemček

Kasl M.

 

 

 

Likavka-L.Sliače

Podskuba

Matej

 

 

 

Prosiek-Švošov

Božek

Kaučiarik

 

 

 

Ondrašová-Bobrovec

Pribylinec

Širúček

 

 

 

Iľanovo-Ľubeľa

Kutnár

Žuffa

 

 

 

voľno-Východná

 

 

 

 

 

 

1.A tr. žiaci U-15                                       01.04. 2018 o 13,00 hod.                                15. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Ludrová-L.Lúžna

Krišanda L.

Lacková

 

 

 

Černová-L.Sliače

Kaučiarik

Baláž

 

 

 

L.Teplá-L.Revúce

Pribylinec

 

 

 

 

Likavka-V.Dubová

Žiak

 

 

 

 

 

1.B tr. žiaci U-15                                       01.04. 2018 o 13,00 hod.                                15. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Sielnica-Kvačany

 

 

 

 

 

L.Ondrašová-Ploštín

Štachura

 

 

 

 

P.Ľupča-Dúbrava

Špaček

 

 

 

 

Ľubeľa-Bobrovec

Neuman

 

 

 

 

 

Delegovanie SFZ a SsFZ

MFS

R

AR 1

 

poznámka

Lisková-L.úžna

Balog

LFZ-Vrtich

 

4B.liga D, 24.3. o 15:00 hid.

Ľubochňa-Klin

LFZ-Kudroň

 

 

3B.liga Ž, 1.4. o 10:00 hod.

Z.Poruba-Rabča

LFZ-Ivan

 

 

3B.liga Ž, 1.4. o 11:30 hod.

 

  

Igor Repa                                                                                                                                        Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                                    sekretár LFZ 

                                                       


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk