Dnes oslavuje meniny Dušana zajtra Iľja, Eliáš       Piatok, 19. júl 2019,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 39 zo dňa 03. mája 2019


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 030519

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 39/2018-19

VÝKONNÝ VÝBOR

1. Upozorňuje FK VI. a VII. liga, že bannery Double start bet, ktoré kluby prevzali na konferencii, resp. na sekretariáte LFZ, majú povinnosť vyvesiť na zábradlie okolo ihriska, tento odfotiť a snímku e-mailom poslať na LFZ obfz@obfz-lm.sk do termínu utorok 30.04.2019. Doteraz neposlali FK: Lisková,L.Teplá, Černová, Ludrová, Hybe, Hrboltová, Podtureň, Kvačany, Prosiek, Demänová.

ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA

1. Súhlasíme s dohodou FK o zmene termínu MFS – U 13 MF  – 13.kolo  - L. Ján - Bešeňová – z 2.5. na 20.5. 0 17:00, U 13 – KP – 14.kolo – Lisková - Hrboltová z 2.5. na 3.5. o 17:00. U 11 – 10.kolo – L. Mikuláš – L. Ondrašová  z 15.5. na 22.5. o 16:30, U 11 – 16.kolo – Bešeňová - Ľubochňa z 18.5. na 13.5. o 17:00, U 11 – 13.kolo – Bešeňová – Ružomberok – z 27.4. na 15.5. o 16:30.

2. Ďalší turnaj U 9 zorganizuje FK Ľubochňa  na ihrisku v Hubovej za účasti družstiev : Ľubochňa, Ružomberok, Demänová a L. Ondrašová.  FK Podtureň za  účasti družstiev : Podtureň, Bešeňová a L. Mikuláš. Rozpis MFS je v ISSF. V prípade veľmi zlého počasia sa to zruší v sobotu a náhradný termín bude v sobotu 11.5.2019.

3. Z dôvodu nedostavenia sa hostín na MFS 19.kola 6.ligy dospelých – Ľubeľa – Smrečany, kontumujeme MFS v prospech FK Ľubeľa 3 : 0. Za nedostavenie sa na MFS FK  odstupujeme FK Smrečany na DK .

4. Akceptujeme požiadavku FK L. Ondrej, Palúdzka a L. Vlachy  na predlženie lehoty na predloženie RP hráča, ktorý nastúpil bez RP.

5. Nadstavba 4.ligy U 15.  Do skupiny o Majstra Liptova postupujú prvé 3 družstva zo skupín A a B , pričom sa im započítajú len vzájomné zápasy a stretnú sa so súpermi z opačnej skupiny dvoj kolovo – doma a von. Zvyšné družstva z obidvoch skupín budú hrať jedno kolovo s družstvami zo svojej skupiny. Rozpis bude urobený po poslednom kole v pondelok 6.5.2019 v ISSF a 1.kolo bude zverejnené aj na stránke LFZ.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

1. Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b DP a čl. 37/3 DP:

U 189: Peter Staš (1175594) TJ Družba Smrečany Žiar (B), 8. liga sk B, od 29. 4. 2019. 

 2. DS po 5. ŽK.  DS– nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:

U 190: Marián Mátray (1240680) ŠK Kriváň Važec  6. liga dospelí, od 29. 4. 2019. 

3.Vylúčení po ČK: DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu podľa čl. 9/2b2 DP:

U 191: Miroslav Zubaj (1129552) TJ Poľana Hubová, vylúčený za HNS –  udretie do hlavy rukou nie zanedbateľnou silou v prerušenej hre, podľa čl. 49/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 49/2b DP, od 29.4.2019.

U 192: Miroslav Laclavík (1090366)OŠK Ludrová. Berie na vedomie stanovisko menovaného k U 183 a za HNS (vulgárne výroky voči AR 2) počas stretnutia 18. kola 6. ligy ŠK Kriváň Važec – OŠK Ludrová), podľa čl. 48/1b DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu a akejkoľvek funkcie vo všetkých stretnutiach OŠK Ludrová na 5.týždňov od 22.4.2019, podľa čl. 48/2b, čl. 36/2a  DP. Zároveň ruší predbežné ochranné opatrenie uložené U 183.

U 193: Peter Húska (1254986) ŠK Demänová. Berie na vedomie stanovisko menovaného k U 182 a za HNS (hrubá urážka DS a delegovaných osôb pri odchode z HP) počas stretnutia 18. kola 7. ligy TJ Štart Liptovský Ján – ŠK Demänová, podľa čl. 48/1b DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu a akejkoľvek funkcie vo všetkých stretnutiach ŠK Demänová na 4.týždne od 22.4.2019, čl. 48/2b, čl. 36/2a  DP.  Zároveň ruší predbežné ochranné opatrenie uložené U 182.

U 194: Adam Demko (1298266) FC 34 Liptovský Mikuláš  - Palúdzka – U19 – dorast, vylúčený za HNS – udretie súpera nadmernou silou mimo súboja o loptu a následného stanoviska KR k podnetu FC 34 Liptovský Mikuláš  - Palúdzka , podľa čl. 49/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 2. týždne, podľa čl. 49/2 DP, od 29.4.2019.

U 195: Michal Krupík (1314636) OŠK Švošov- U 19 dorast, vylúčený za HNS – udretie súpera nadmernou silou mimo súboja o loptu a následného stanoviska KR k podnetu FC 34 Liptovský Mikuláš  - Palúdzka, podľa čl. 49/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športovej činnosti + zákaz výkonu funkcie rozhodcu na 4. týždne, podľa čl. 49/2 DP, od 29.4.2019.

4. uznesení týkajúcich sa ostatných oznamov v zmysle DP:

U 188: Stanovisko DK k podaniu FC 34 Liptovský Mikuláš  - Palúdzka U19-dorast :  Podľa bodu 13/5 a 13/7 Rozpisu súťaži, sťažnosti týkajúce sa výkonu rozhodnutí R, AR a DZ pred, v priebehu a po MFS šetrí a rozhodnutia vydáva KR. KR výsledok prerokovania sťažnosti voči popisu priestupku vylúčeného hráča, resp. voči vylúčeniu hráča, preukázateľne (e-mailom na adresu dklfz1@gmail.com) v najskoršom možnom termíne oznámi DK, tak aby DK mohla prijať rozhodnutie. KR taktiež preukázateľne (e-mailom na adresu dklfz1@gmail.com) oznámi v najskoršom možnom termíne DK všetky ďalšie prípady sťažností, ktoré môžu byť predmetom disciplinárneho konania, u ktorých začína šetrenie.

U 196: Na základe Správy DS a  podnetu ŠTK za nedostavenie sa na MFS, udeľuje pokutu 150 € TJ Družba Smrečany Žiar  zo stretnutia 19.kola 6.liga dospelí medzi TJ Partizán Ľubeľa - TJ Družba Smrečany Žiar, podľa čl. 12/1 DP a bodu 10.17 RS.

DK upozorňuje všetkých, ktorý budú podávať podnet, alebo podanie na DK – táto bude prerokovávať tieto podania a podnety, len vtedy, ak budú podané do 15, 30 hod. štvrtok, /kedy býva schválený program zasadania DK/ , podania a podnety, ktoré prídu po tomto termíne budú prerokovávane až na nasledujúcom zasadaní komisie DK.

Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie LFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP), sa podáva na disciplinárnu komisiu LFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie LFZ (čl. 84 ods. 1 DP). 

TRÉNERSKÁ KOMISIA 

1. TMK pozýva všetkých žiakov nar. 2007 pôsobiacich v súťažiach LFZ a SsFZ na oblastný výber 6.mája o 17.00 hod. na štadión OŠK Lisková. Hráči si zo sebou prinesú tréningovú výstroj a kartičku poistenca. Ukončenie akcie bude okolo 18.30 hod.

Vybraní žiaci sa zúčastnia 23.mája 2019 medzioblastného turnaja medzi Liptovom,Oravou a Turcom 23.mája 2019 v Ľubochni.

2.TMK pozýva žiakov U12 (roč.nar.2007) MFK Tatran L.Mikuláš a MFK Ružomberok na výber Liptova, ktorý sa uskutoční 6.mája o 17.00 v Liskovej. 

2. Nominácie PPTF/program podpory talentovaných futbalistov/

U12: Roman Lauček L.Hrádok, Alexander Kerdík Martin Madliak /Lisková/, David Prievalský, Tobias Weiss,Marko Mihálik /L.Lúžna/.

U13: Matej Fašánok L.Hrádok, Matej Veselovský, Filip Janík /L.Lúžna/, Matej Mišiak Lúčky, Michal Demko, Bruno Kubala, Tomáš Borončo /Lisková/, Mario Garay, Jozef Bocko, Peter Kuric, Jakub Bereník /Černová/.

U14: Pavol Kočí /L.Hrádok/, Mário Chlepko,Lukáš Brezniak /L.Lúžna/, Denis Kavuliak, Tobias Ovad, Simon Krakovský, Jakub Ovšák /Černová/, Filip Makónyi, Filip Miartuš, Ondrej Vrťo, /Lisková/, Zachariáš Zachar, Peter Pecho, Filip Senko, Michal Opavský /Lúčky/, Jakub Makovický Lisková 

Okrem nominovaných hráčov sa môžu tréningového zrazu zúčastniť aj ďalší talentovaní žiaci, ktorí majú záujem o tréningový proces v PPTF /program podpory talentovaných futbalistov SFZ/. Realizačný tím: Tréneri: Igor Bella, Pavol Kubala, Pevel Frigmanský. Zdravotník: Martinka Habláková. Zraz hráčov je v pondelok 6.5.2019 o 17,00 h. na štadióne OŠK Lisková. Hráči si prinesú: kopačky, chrániče,tréningové oblečenie,tepláky, preukaz poistenca.  Ukončenie o 18,30 h. V prípade akýchkoľvek problémov kantaktovať: Igor Bella 0905 412378 

KOMISIA  ROZHODCOV

39/1 Ospravedlnenia: Božek L. (11.5,18.-19.5.,25.-26.5. a 15.-16.6.), Novota J. (12.5.,19.5.), Krišanda L. (5.5.-onesk.), Gejdoš M. (28.4.-onesk.), Podskuba M. (12.5.,25.-26.5.), Katrák D. (4.5. po 18:00 hod.,11.5. do 15:00 hod.,12.5. od 14:00 hod.,26.5. od 14:00 hod.), Štachura A. (5.5.-onesk.), Kováčiková A. (11.5.,19.5.), Lacková N. (8.5.), Kmeť K. (5.5.-onesk.), Matej F. (11.5.), Laučík J. (17.-19.5.), Lacková N. (5.5.-onesk.), Nemec P. (18.5.),

39/2 KR berie na vedomie e-mail: Chlepko M. (2x), Pašák M.,

39/3 Na základe odstúpenia DK LFZ Juraj Zlejší (1172977) rozhodca, za administratívne pochybenie     (podľa bodu 11 RS z MFS ŠK Kriváň Važec : OŠK Ludrová dospelí 18.kolo) KR prerokovala na svojom zasadnutí dňa 02.05.2019 vyššie uvedeného R a jeho pochybenie vyriešila v zmysle „Zásad pre činnosť a hodnotenie R, DPR a DS“.

39/4 KR prerokovala na svojom zasadnutí Podnet FC 34 Liptovský Mikuláš  - Palúdzka U19-dorast ku stretnutiu 5.liga - LFZ dorast U-19 medzi OŠK Švošov - FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka konaného dňa 27.04.2019 o 16:00 hod. na ihrisku  OŠK Švošov  a prijala  nasledovné rozhodnutie: Na základe zistených skutočností zo Zápisu z uvedeného stretnutia, Podnetu FC 34 Liptovský Mikuláš  - Palúdzka a Podnetu pod ID 102599,  Podnetu R (vyjadrenie k podnetu) stretnutia Jaroslav Veľký (1182566) pod ID 102816 a Podnetu FC 34 Liptovský Mikuláš  - Palúdzka (vyjadrenie k podnetu R) ID 102874  KR konštatuje, že uvedená sťažnosť t.j. pochybenie R sa nedá jednoznačne preukázať z dôvodu nezabezpečenia dôkazov zo strany podávajúceho klubu na upustenie potrestania hráča hostí č.8  napr. nebol predložený videozáznamom zo stretnutia tak ako to je uvedené v časti B. Technické ustanovenia, bod 8. Vyhotovovanie videozáznamu zo stretnutia, odst. 9. - LFZ odporúča FK, aby vo vlastnom záujme pre potreby napr. riešenia prípadných námietok, sťažností, disciplinárneho konania a pod. vyhotovovali videozáznamy aj z MFS mládeže. Na základe uvedeného odporúčame DK potrestať uvedených hráčov (domáci hráč č.6, hráč hostí č.8) podľa popisu priestupkov tak ako to je uvedené v Zápise zo stretnutia.

39/5 Oznamujeme R a DS, že letný seminár sa uskutoční na ihrisku v Liskovej dňa 20.7.2019. Prezentácia účastníkov bude od 8:00 do 8:30 hod. Program seminára bude zverejnený v ďalších ÚS.  Žiadame zároveň R a DS o naplánovanie si súkromných a pracovných záležitostí tak, aby ste sa mohli uvedenej akcie zúčastniť. Úspešné absolvovanie seminára je podmienkou pre delegovanie v jesennej časti súťažného ročníka 2019/2020.

39/6 Obsadzovací úsek KR LFZ:

1. Opakovane a dôrazne žiadame R ako aj DS, aby svoje ospravedlnenia, nezrovnalosti v DL ako aj pripadne zmeny v obsadení, posielali VÝLUČNE na mail krobfzlm@gmail.com. Uvedený mail je pod stálou kontrolou členov OÚ KR LFZ. Nekontaktuje členov OÚ LFZ na ich súkromne maily či sociálne siete. Telefonicky iba v mimoriadnych prípadoch - zmena, zranenie, iný vážny problém, ktorý vznikne 24 hodín pred ÚHČ stretnutia.

2. Žiadame R a DS, aby dôsledne sledovali DL a zmeny v DL (sú záväzné), nakoľko sa vyskytli prípady kedy sa R na stretnutie nedostavili alebo zmeškali začiatok stretnutia (nespoliehajte sa len na ISSF, informácie v ňom nemusia byť vždy aktuálne!).

39/7 Z dôvodu množiacich sa nedostatkov v popisovaní priestupkov vylúčených hráčov v Zápisoch o stretnutí, množiacich sa žiadostí o opravu Zápisov zo strany R po ich uzatvorení ako aj chýb vo vypisovaní  Správ delegáta o stretnutí a hodnotení v Správach delegáta pozorovateľa, pozývame R a DS resp. DPR na nasledovné školenie:

***dňa 10.5.2019 o 17:00 hod. v priestoroch Presscentra na štadióne MFK Ružomberok (východná tribúna)  nasledovných rozhodcov a delegátov – Čatloch D., Gejdoš M., Chlepko M., Ilavský P., Jančuška J., Kuna P., Prončák M.,Širúček F., Šlauka A. (náhradný termín).

***dňa 10.5.2019 o 17:00 hod. v priestoroch Presscentra na štadióne MFK Ružomberok (východná tribúna) nasledovných rozhodcov a delegátov – Dráb J., Krivoš M., Matula M., Szabó I., Kútnik S., Žiak R., Štachura A., Šimčeková D., Podskuba M., Plaskúr D., Mikulková T., Matej F., Maga R., Lucký D., Lacková N., Kudroň M., Krivoš A., Krišanda J., Krišanda L., Kmeť K., Katrák D., Dančová T., Čačo M., Baláž Ro., Baláž Ri., Balažec A. a Pašák M.

*** oznamujeme R, že v prípade záujmu, sa vyššie uvedeného školenia R a DS dňa 10.5.2019 o 17:00 hod. . v priestoroch Presscentra na štadióne MFK Ružomberok (východná tribúna)  môžu zúčastniť aj R, ktorí neboli vyššie uvedení.

39/8 Žiadame všetkých R a DS o zaslanie podpísaného (samostatne za každým stretnutím ako aj celkove na spodnej časti výkazu) originálu „Výkazu výkonu dobrovoľníka“ za mesiac apríl 2019 (poštou listom alebo osobne) na adresu: Liptovský futbalový zväz, P.O.BOX 123, 031 01 Liptovský Mikuláš najneskôr do 13.05.2019, tak aby mohli byť spracované mzdy. Ak si niektorí R alebo DS túto povinnosť nesplnia do určeného termínu, KR LFZ rozhodla, že im nebudú vyplatené odmeny za mesiac apríl 2019. Tieto budú vyplatené až v nasledujúcom výplatnom termíne po doručení „Výkazu výkonu dobrovoľníka“ za príslušný mesiac.

DELEGAČNÝ LIST č. 21/2018-19 

Slovekon – 6.liga dospelí                        12.05.2019 o 16,30 hod.                                 21.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Hubová-Bobrovec

Wosiňski

Glajza

Matej

Matula

o 10:30 hod.

Važec-L.Teplá

Glajza

Bubniak

Kuna

Makovický

 

L.Kokava-L.Lúžna

Nemec P.

Beňo

Gejdoš

Vyšný M.

 

Dúbrava-Černová

Kaučiarik

Gazdík

Lacková

Haviar

 

Ludrová-Sm.Žiar

Božek

Kudroň

Baláž Ri.

Krivoš M.

 

Pribylina-Lisková

Rajniak

Krčula

Chlepko

Grendel

 

Ľubeľa-Likavka

Pribylinec

Pašák

Prončák M.

Szabó

 

 

Penzion Larion – 7.liga dospelí              12.05.2019 o 16,30 hod.                                 21.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Beňadiková-Východná

Oravec A.

Novota

Čimbora

Zeleňák

11.5. o 16:30 hod.

Hrboltová-Vavrišovo

Laučík

Žiak

Štachura

Haviar

o 10:30 hod.

Iľanovo-Podtúreň

Veľký

Štachura

Žiak

Vyšný J.

 

L.Ján-Prosiek

Bielesch

Čačo

Krivoš A.

 

 

Demänová-Kvačany

Smatana

Murza

Špaček

 

 

P.Ľupča-Hybe

Nemec J.

Krišanda J.

Kmeť

 

 

Stankovany-Jamník

Matej

Krišanda L.

Balažec

 

 

 

Sportika – 8.liga sk. A dospelí                12.05.2019 o 16,30 hod.                                 17.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

B.Potok-Štiavnička

Čačo

Pašák

Plaskúr

Dráb

o 10:30 hod.

L.Revúce-V.Dubová

Maga

Plaskúr

Mikulková

Matula

o 15:00 hod.

L.Vlachy-voľno

 

 

 

 

 

 

Sportika – 8.liga sk. B dospelí                12.05.2018 o 16,30 hod.                                 17.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Gôtovany-Sm.Žiar „B“

Kutnár

Krivulčík L.

 

 

 

L.Trnovec-K.Lehota

Oravec A.

Lisý M.

Jančuška

Žuffa J.

 

L.Ondrej-Uh.Ves

Širúček

Kmeť

 

 

 

Sv.Kríž-L.Ondrašová

Rúčka M.

Neuman

 

 

 

 

5.liga U-19                                                 11.05.2019 o 16,30 hod.                                 15.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Ľubochňa-Palúdzka

Pašák

Baláž Ri.

 

 

 

Švošov-Prosiek

Kudroň

Katrák

 

 

 

voľno-Likavka

 

 

 

 

 

Ondrašová-Bobrovec

Cibuľa

Ilavský

 

 

 

Iľanovo-L.Ján

Prončák M.

Chlepko

 

 

 

 

U-19 – MF                                                  11.05.2019 o 16,30 hod.                                 15.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Revúce-Lúčky

Bakoš

Kmeť

 

 

 

Vavrišovo-Východná

Rúčka M.

Holub

 

 

 

voľno-Sv.Kríž

 

 

 

 

 

 

1.tr. LFZ – MF U-15                                  12.05.2019 o 14,00 hod.                                 17.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Sm.Žiar-Uh.Ves

Laučík

 

 

 

11.5. o 14:00 hod.

Lúčky-Kvačany

Dančová

 

 

 

 

L.Kokava-voľno

 

 

 

 

 

Sv.Kríž-Vavrišovo

Neuman

 

 

 

 

Dúbrava-Jamník

Lacková

 

 

 

 

 

U-13 Kormanov pohár sk. A                   09.05.2019 o 17,00 hod.                                 15.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Hrboltová-Bobrovec

Dančová

 

 

 

v Černovej

Palúdzka-L.Mikuláš

Nemec J.

 

 

 

 

Rbk-L.Ondrašová

Lacková

 

 

 

 

Lúčky-L.Štiavnica

Balažec

 

 

 

 

Ľubochňa-L.Lúžna

Dúha

 

 

 

v Hubovej

 

U13 Kormanov pohár MF                       09.05.2019 o 17,00 hod.                                 14.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Bešeňová-Važec

Krivoš A.

 

 

 

 

Ľubeľa-L.Ján

Prončák M.

 

 

 

 

 

U-11 LFZ                                                    11.05.2019 o 14,30 hod.                                 15.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Ľubochňa-Rbk

Dančová

 

 

o 10:30 hod. v Stankovanoch

Palúdzka-Bešeňová

Lisý M.

 

 

 

o 12:00 hod.

Sv.Kríž-L.Mikuláš

Šlauka

 

 

 

o 13:00 hod.

L.Štiavnica-Hybe

Mikulková

 

 

 

 

L.Ondrašová-Sm.Žiar

Ilavský

 

 

 

 

L.Hrádok-Černová

Čimbora

 

 

 

12.5. o 10:00 hod.

 

Zmeny a doplnky  DELEGAČNÉHO  LISTU č. 20/2018-19 

Likavka-Hubová

Nemec J.

Rajniak

Žiak

Dráb

 

Lisková-Ľubeľa

Švorčík

Dančo

Novota

Haviar

 

Sm.Žiar-Pribylina

Veľký

Pašák

Krišanda J.

Vyšný J.

 

L.Lúžna-Dúbrava

Prončák M.

Murza

Plaskúr

Žuffa J.

 

Hybe-Hrboltová

Laučík

Glajza

Čimbora

Vyšný J.

 

Podtúreň-Jamník

Smatana

Zlejší

 

 

 

Východná-P.Ľupča

Glajza

Kutnár

Kováčiková

Makovický

 

Iľanovo-L.Ján

Podskuba

Maga

Baláž Ro.

Matula

 

Lúčky-L.Vlachy

Matej

Šimčeková

 

 

 

Likavka-L.Ondrašová (U19)

Pašák

Dančová

 

 

 

Likavka-Černová (U15)

Žiak

 

 

 

 

Palúdzka-Bobrovec (U15)

Črep

 

 

 

 

Uh.Ves-Hybe (U15)

Smatana

 

 

 

 

Lisková-Hrboltová (U13)

Dančová

 

 

 

3.5. o 17:00 hod.

L.Ján-Bešeňová (U13)

Šlauka

 

 

 

20.5. o 17:00 hod.

 

Delegovanie LFZ pre SFZ a SsFZ

MFS

R

AR 1

AR 2

poznámka

L.Hrádok-Ľubochňa

Nemec J.

 

 

III.liga SŽ, 4.5.19 o 10:00 hod.

Z.Poruba-Klin

Zlejší J.

 

 

III.liga SŽ, 5.5.19 o 13:00 hod.

 

Igor Repa                                                                                                    Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                               sekretár LFZ 

 

  

  

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk