Dnes oslavuje meniny Anabela zajtra Jana       Utorok, 20. august 2019,

Počítadlo návštev

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 41 zo dňa 17. mája 2019


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 170519

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 41/2018-19

SEKRETARIÁT

1. MZF za apríl 2019 neuhradili FK: Biely Potok.  

2. VV LFZ bude v utorok 21.5.2019 o 15,30 h. na LFZ. Pozývame aj predsedov komisii LFZ. 

TRÉNERSKÁ KOMISIA

1. Nominácia oblastného výberu ročník 2007 na medzioblastný turnaj 23.5.2019 v Ľubochni za účasti výberov ObFZ LM, MT a DK.

Milan Kokavec, Lukáš Žuffa, Matej Javorek, Michal Mišík, Šimon Mojčák, Radoslav Mudroň, Maroš Zuštiak všetci L.Mikuláš, Juraj Paltík, Juiraj Batuna, Tomáš Latiak, Jakub Mrva, Michal Korček, Dávid Dorník, Oliver Prílepok, Adam Tittel, Marek Želonka, Dávid Renko, Tobias Ovšák všetci Ružomberok. Náhradníci: Jakub Števula, Andrej Húlek obaja L.Mikuláš, A.Š.Kresťan, Samuel Gomola obaja Ružomberok. Tréneri: Matúš Moravčík,Lukáš Strelka.

Nominovaní hráči sa dostavia vo štvrtok 23.5.2019 o 8,00 h. na štadión v L.Mikuláši-Okoličnom resp. 8,30 h. na štadión Ružomberok. Predpokladané ukončenie o 14,00 h. Obed zabezpečený. Hráči si prinesú: kopačky, chrániče, podvazky,kartičku poistenca, veci osobnej hygieny.

ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISA

1. Súhlasíme s dohodou FK o zmene termínu MFS – U 11 –16.kolo – Ružomberok – L. Ondrašová z 18.5. na 12.6. o 17:00, 19.kolo – L. Ondrašová - Ľubochňa  z 8.6. na 28.5. o 17:00, U 15 4.liga sk. o majstra – 4.kolo – L. Ondrašová - Likavka -  9.6. zo  14:3 0 na 16:00. U 13 MF – 16.kolo – Važec – L. Ján  z 23.5. na 21.5. o 17:00. U 13 KP – 16.kolo – L. Ondrašová – Palúdzka z 15..5. na 21.5. o 17:00 L. Štiavnica – Ružomberok zo 16.5. na 4.6. o 16:00.

2. Ďalší turnaj U 9 - 25.5.2019  zorganizuje FK Ľubochňa  na ihrisku v Hubovej  za účasti družstiev : Ľubochňa, Bešeňová, L. Mikuláš a Podtureň.  FK Demänová  za  účasti družstiev : Demänová, Ružomberok a L. Ondrašová. Rozpis MFS je v ISSF.  Predbežný návrh na ďalšie turnaje je 8.6. v L. Ondrašovej a Bešeňovej

3. Oznamujeme FK v súťaži U 11, že OŠK S. Kríž bude domáce MFS hrávať v sobotu o 10:30.

4. V ISSF je vytvorený nový ročník Pohára LFZ. Uzávierka prihlášok bude 16.6. 2019 do 20:00. V prípade väčšieho záujmu FK ako bolo v 1.ročníku by sme chceli, aby sa 1.kolo resp. predkolo odohralo počas letnej prípravy, tj. do začiatku jesennej časti.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

1. Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b DP a čl. 37/3 DP:

U 203: Ján Šturek (1278310) OFK Partizánska Ľupča, 7. liga dospelí, od 13. 05. 2019. 

U 204: Andreas Švec (1317892) TJ Liptov Vavrišovo, 1. Trieda LFZ – MF U15

 2. DS po 5. ŽK.  DS– nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:

U 205: Šimon Žiara (1293147)OŠK Švošov U 19 dorast, od 13. 05. 2019. 

U 206: Šimon Kello (1198013) ŠK Bobrovec, 6. liga dospelí, od 13. 05. 2019

U 207: Lukáš Lelek (12962664) TJ Poľana Hubová), 6. liga dospelí, od 13. 05. 2019

U 208: Miroslav Zelený (1208596) TJ Družstevník Kvačany, 7. liga dospelí, od 13. 05. 2019

U 209: Peter Iľanovský (1207930) OFK Podtúreň, 7. liga dospelí, od 13. 05. 2019

3.Vylúčení po ČK: DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu podľa čl. 9/2b2 DP:

U 210: Ľuboš Lang (1190668) ŠK Kriváň Važec.  Vylúčený za zmarenie vyloženej gólovej príležitosti mimo PÚ v súboji o loptu kopnutím, podľa čl. 49/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na jedno súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 13.05.2019.

4. uznesení týkajúcich sa ostatných oznamov v zmysle DP:

U 211: Peter Húska (1254986) ŠK Demänová, 7. liga dospelí), berie na vedomie žiadosť o zmenu DS uloženej U 193 a rozhodla, že žiadosť zamieta (nesplnenie náležitosti bodu 10.16 RS).

DK upozorňuje všetkých, ktorý budú podávať podnet, alebo podanie na DK – táto bude prerokovávať tieto podania a podnety, len vtedy, ak budú podané do 15, 30 hod. štvrtok, /kedy býva schválený program zasadania DK/ , podania a podnety, ktoré prídu po tomto termíne budú prerokovávane až na nasledujúcom zasadaní komisie DK.

Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie LFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP), sa podáva na disciplinárnu komisiu LFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie LFZ (čl. 84 ods. 1 DP). 

KOMISIA  ROZHODCOV

41/1 Ospravedlnenia: Vyšný M. (25.-26.5.), Maga R. (25.-26.5.), Štachura A. (25.-26.5.), Katrák D. (25.5. do 14:00 hod.), Veľký J. (1.-2.6.), Dančová T. (16.5.-19.5-onesk.), Neuman J. (8.6.), Kudroň M. (1.-2.6.), Žuffa P. (1.-2.6.), Nemec P. (2.6.), Plaskúr D. (20.5.-10.6.),

41/2 Ospravedlnenia letný seminár: Čačo M.,

41/3 KR berie na vedomie e-mail: Ilavský P., Katrák D.,

41/4 Oznamujeme R a DS, že letný seminár sa uskutoční na ihrisku v Liskovej dňa 20.7.2019. Prezentácia účastníkov bude od 8:30 do 9:00 hod. Program seminára bude zverejnený v ďalších ÚS.  Žiadame zároveň R a DS o naplánovanie si súkromných a pracovných záležitostí tak, aby ste sa mohli uvedenej akcie zúčastniť. Úspešné absolvovanie seminára je podmienkou pre delegovanie v jesennej časti súťažného ročníka 2019/2020.

41/5 Oznamujeme, že v dňoch 26.-27.7.2019 sa v Liptovskom Mikuláši (Hotel Klar, ul. 1.mája 117) uskutočnia dvojdňové licenčné semináre pre získanie, resp. predĺženie licencie Delegáta zväzu (tzv. “A”) a taktiež pre získanie, resp. predĺženie licencie Delegáta stretnutia (tzv. “P”). Prípadní záujemcovia (spĺňajúci podmienky stanovené Smernicou o odbornej príprave delegátov zväzu a delegátov stretnutia) sa môžu záväzne osobne prihlasovať členovi Komisie delegátov SFZ p. Jaroslavovi ŠVARCOVI na emailovej adrese jsvarc238@gmail.com najneskôr do 30.6.2019 (všetky potrebné tlačivá k prihlasovaniu sú dostupné na stránke www.futbalsfz.sk v časti Legislatíva (Odborné komisie/Komisia delegátov). Výška poplatku za licenčný seminár je stanovená na 75,-EUR (zahŕňa náklady na ubytovanie, stravu, lektorov a materiálno - technické zabezpečenie). Záväznosť prihlásenia spočíva aj v tom, že poplatok musí dotyčný uhradiť aj v prípade, že sa seminára nakoniec nezúčastní. Týmto žiadame delegátov pôsobiacich v LFZ, ktorým sa končí v blízkej dobe platnosť licencie o skontrolovanie jej platnosti a následne o jej predĺženie na vyššie uvedenom licenčnom seminári. Oficiálny oznam o konaní seminárov bude uverejňovaný v najbližších úradných správach SFZ v sekcii Komisia delegátov. 

DELEGAČNÝ LIST č. 23/2018-19 

Slovekon – 6.liga dospelí                        26.05.2019 o 17,00 hod.                                 23.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Lúžna-L.Teplá

Glajza

Matej

Šlauka

Makovický

 

Važec-Černová

Nemec P.

Gazdík

Žiak

Grendel

 

L.Kokava-Sm.Žiar

Prončák M.

Nemec J.

Kubínová

Vyšný J.

 

Dúbrava-Lisková

Oravec A.

Pribylinec

Krivoš A.

Zeleňák

 

Ludrová-Likavka

Rajniak

Žuffa P.

Neuman

Szabó

 

Pribylina-Bobrovec

Bielesch

Pašák

Krišanda J.

Dráb

 

Ľubeľa-Hubová

Švorčík

Veľký

Kutnár

Krivoš M.

 

 

Penzion Larion – 7.liga dospelí              26.05.2019 o 17,00 hod.                                 23.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Beňadiková-Vavrišovo

Baláž Ro.

Kudroň

Katrák

 

25.5. o 17:00 hod.

Hrboltová-Stankovany

Veľký

Žiak

Baláž Ro.

 

o 10:30 hod.

Prosiek-Podtúreň

Smatana

Murza

Špaček

 

 

Iľanovo-Kvačany

Psotný

Kaučiarik

Lacková

Haviar

 

L.Ján-Východná

Širúček

Krčula

Rúčka M.

 

 

Demänová-Hybe

Bubniak

Gejdoš

Črep

Žuffa J.

 

P.Ľupča-voľno

 

 

 

 

 

 

Sportika – 8.liga sk. A dospelí                26.05.2019 o 17,00 hod.                                 19.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

B.Potok-L.Vlachy

Krišanda J.

Krišanda L.

Balažec

 

o 10:30 hod.

L.Revúce-Lúčky

Kudroň

Kmeť

Mikulková

 

o 15:00 hod.

V.Dubová-Štiavnička

Baláž Ri.

Lucký

 

 

 

 

Sportika – 8.liga sk. B dospelí                26.05.2018 o 17,00 hod.                                 19.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Trnovec-Sm.Žiar

Chlepko

Jančuška

 

 

 

L.Ondrej-Gôtovany

Lisý M.

Krivulčík L.

 

 

 

Sv.Kríž-K.Lehota

Čačo

Balažec

 

 

 

L.Ondrašová-Uh.Ves

Beňo

Katrák

Dančová

 

 

 

5.liga U-19                                                 25.05.2019 o 17,00 hod.                                 17.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Prosiek-Palúdzka

Cibuľa

Čimbora

 

 

 

Likavka-Ľubochňa

Bakoš

Baláž Ri.

 

 

 

Švošov-Bobrovec

Čačo

Kasl M.

 

 

 

voľno-L.Ján

 

 

 

 

 

L.Ondrašová-Iľanovo

Glajza

Holub

 

 

 

 

U-19 – MF                                                  25.05.2019 o 17,00 hod.                                 17.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Vavrišovo-Ľubeľa

Wosiňski

Kováčiková

 

 

 

voľno-Lúčky

 

 

 

 

 

Sv.Kríž-Východná

Nemec P.

Gejdoš

 

 

 

 

4.liga U 15 o majstra Liptova                 26.05.2019 o 14,30 hod.                                 02.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Štiavnica-Ondrašová

Neuman

 

 

 

v Ludrovej

Ľubeľa-Likavka

Kutnár

 

 

 

 

L.Sliače-Bobrovec

Krišanda L.

 

 

 

 

 

U 15 sk. A o umiestnenie                       26.05.2019 o 14,30 hod.                                 02.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Lúžna-L.Teplá

Matej

 

 

 

 

L.Revúce-Černová

Kmeť

 

 

 

o 12:30 hod.

 

U 15 sk. B o umiestnenie                       26.05.2019 o 14,30 hod.                                 02.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Palúdzka-Ploštín

Beňo

 

 

 

 

P.Ľupča-L.Sielnica

Pribylinec

 

 

 

 

 

1.tr. LFZ – MF U-15                                  26.05.2019 o 14,30 hod.                                 19.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Kvačany-Uh.Ves

Murza

 

 

 

 

Sm.Žiar-voľno

 

 

 

 

 

Lúčky-Vavrišovo

odd.R

 

 

 

 

L.Kokava-Jamník

Kubínová

 

 

 

 

Sv.Kríž-Hybe

oodd.R

 

 

 

 

 

U-13 Kormanov pohár sk. A                   21.05.2019 o 17,00 hod.                                 16.kolo-dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Ondrašová-Palúdzka

Laučík

 

 

 

 

 

 

U-13 Kormanov pohár sk. A                   23.05.2019 o 17,00 hod.                                 17.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Lisková-L.Mikuláš

Krišanda J.

 

 

 

 

Hrboltová-Ondrašová

Krišanda L.

 

 

 

v Černovej

Palúdzka-L.Štiavnica

Nemec J.

 

 

 

 

Ružomberok-L.Lúžna

Lacková

 

 

 

 

Lúčky-Ľubochňa

Balažec

 

 

 

 

 

U13 Kormanov pohár MF                       20.05.2019 o 17,00 hod.                                 13.kolo-dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Ján-Bešeňová

Šlauka

 

 

 

 

 

U13 Kormanov pohár MF                       23.05.2019 o 17,00 hod.                                 16.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Podtúreň-Ľubeľa

Lisý M.

 

 

 

 

Važec-L.Ján

odd.R

 

 

 

21.5. o 17:00 hod.

 

U-11 LFZ                                                    22.05.2019 o 16,30 hod.                                 10.kolo-dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Mikuláš-Ondrašová

Kubínová

 

 

 

 

 

U-11 LFZ                                                    25.05.2019 o 15,00 hod.                                 17.kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Ľubochňa-Palúdzka

Kaučiarik

 

 

o 10:30 hod. v Stankovanoch

Černová-Hybe

Lucký

 

 

 

 

L.Štiavnica-Sv.Kríž

Krivoš A.

 

 

 

 

Ondrašová-Bešeňová

Holub

 

 

 

 

L.Mikuláš-Rbk

Laučík

 

 

 

26.5. o 10:00 hod.

Sm.Žiar-L.Hrádok

Širúček

 

 

 

26.5. o 15:00 hod.

 

U-9 LFZ                                                       25.05.2019 o 00,00 hod.                                 00.kolo

 

R

AR 1

AR 2

 

poznámka

Ľubochňa-Podtúreň

Mikulková

 

 

o 12:00 hod. v Hubovej

Demänová-Rbk

Psotný

 

 

o 12:00 hod. v Demänovej

Rbk-L.Ondrašová

Psotný

 

 

o 12:35 hod. v Demänovej

Bešeňová-L.Mikuláš

Dančová

 

 

o 12:35 hod. v Hubovej

Demänová-Ondrašová

Psotný

 

 

o 13:10 hod. v Demänovej  

Bešeňová-Podtúreň

Mikulková

 

 

o 13:10 hod. v Hubovej

Rbk-Demänová

Psotný

 

 

o 13:45 hod. v Demänovej

L.Mikuláš-Podtúreň

Dančová

 

 

o 13:45 hod. v Hubovej

Ľubochňa-Bešeňová

Mikulková

 

 

o 14:20 hod. v Hubovej

Ľubochňa-L.Mikuláš

Dančová

 

 

o 14:55 hod. v Hubovej

Ľubochňa-Podtúreň

Mikulková

 

 

o 15:20 hod. v Hubovej

 

Zmeny a doplnky  DELEGAČNÉHO  LISTU č. 22/2018-19 

Sm.Žiar-Dúbrava

Rajniak

Murza

Psotný

Makovický

 

Východná-Demänová

Zlejší

Krčula

Neuman

 

 

Lúčky-B.Potok

Kaučiarik

Sekej

Balažec

Krivoš M.

 

Sm.Žiar„B“-Ondrašová

Murza

Gejdoš

Holub

Žuffa J.

18.5. o 17:00 hod.

Palúdzka-Iľanovo (U19)

Glajza

Širúček

 

 

o 14:00 hod.

Černová-V.Dubová (U15)

Matej

 

 

 

 

Jamník-Sv.Kríž (U15)

odd.R

 

 

 

 

L.Štiavnica-Rbk (U13)

Bakoš

 

 

 

4.6. o 16:00 hod.

Rbk-L.Ondrašová (U11)

Kubínová

 

12.6. o 17:00 hod. v L.Ondrašovej

Sv.Kríž-L.Hrádok (U11)

Jančuška

 

 

 

o 10:30 hod.

 

 Igor Repa                                                                                                                               Vladimír Hubka                     predseda LFZ                                                                                                                          sekretár LFZ

  

  


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk