Dnes oslavuje meniny Milica zajtra Elena, Helena       Piatok, 17. august 2018,

Počítadlo návštev

Stránku si číta 6 ľudí
Počet návštev: 

Náhodné foto

Úradná správa č.: 43 zo dňa 04. mája 2018


LIPTOVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ 040518

ÚRADNÁ SPRÁVA č. 43/2017-18

VÝKONNÝ VÝBOR

1. VV LFZ Na zasadnutí dňa 3.5.2018 o.i. schválil: možnosť organizovať súťaž malý futbal dorast 7+1 od nového súťažného ročníka, konanie exhibičného stretnutia víťaz I. triedy s výberom LFZ u víťaza 1. triedy 23.-24.6.2018, konanie konferencie LFZ spojenej s vyžrebovaním nového súťažného ročníka na 2.7.2018 pondelok, v prípade záujmu od FK zorganizovať ďalšie školenie zdravotníkov, na návrh ŠTK zmeny počtu družstiev v súťažiach dospelých I., II. a III. triedy na počet 12 od ročníka 2019-20 po odsúhlasení konferenciou LFZ, organizovať Liptovský pohár medzi FK zo súťaží LFZ počas zimnej prestávky a záujmu FK. 

SEKRETARIÁT

1. Upozorňuje na splatnosť MZF za apríl 2018, do 14.mája 2018.

ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISIA 

1. Súhlasíme so zmenou hracieho času nasledovne :  20.kolo  -1.tr. dospelých  - Smrečany – Likavka  6.5. z -  16:30 na 15:00,14.kolo – Švošov – Pribylina z 24.6. na 8.6. o 17:00, 14.kolo – L. Teplá –Likavka – 8.5. z 15:00 na 13:30. U 11 – 16.kolo – Smrečany – Podtureň 6.5. z 14:00 na 12:30. U 19 – dorast – 20.kolo – Švošov – Ľubochňa – 5.5. z 16:30 na 17:30.  U 15 MF – 18.kolo – Smrečany– Jamník – 19.5. zo 14:30 na 13:00 a 19.kolo – Jamník – L. Kokava 27.5. zo 14:30 na 13:00.                                              

2. Dôrazne upozorňujeme všetky FK, že v prípade zmeny termínu , resp. pri zrušení MFS z akéhokoľvek dôvodu je povinný domáci FK upozorniť súpera a delegované osoby.                                                             

3. Kontumujeme MFS U 13 – KP sk. B – 14.kolo – Ľubeľa – L. Sliače  v prospech FK Ľubeľa 3 : 0 z dôvodu nedostavenia sa hostí na MFS.FK L. Sliače za spôsobenie 2.kontumácie odstupujeme na DK.                          

4. Z dôvodu nezrovnalosti v zápise z MFS nenahrania futbalových odborníkov, väčšinou HU v MFS mládeže odstupujeme R- Murza Špaček, Baláž, D. Dánaj, Šimčeková, Sirúček, Cibuľa, J. Prončák na KR – . Za nedostavenie sa na MFS 15.kolo U 15- MF – Jamník – Sv. Kríž odstupujeme R Sokol na KR.                                                                               

5. Upozorňujeme všetkých R, že ak na MFS nie je nominovaný delegát podujatia , jeho povinnosti preberá R ,tj. je povinný v zápise resp. na tlačive o zistených nedostatkoch uviesť zistené nedodržanie povinnosti domáceho FK ( vyvesenie vlajok , zabezpečenie nosidiel , lôpt ap,) Musia vykonať poradu s kapitánmi ,HU a video technikom a týchto napísať v zápise z MFS.             

6. Upozorňujeme družstva v súťažiach 3.tr. dospelých a kategóriach U 13 a 15,  že vylosovanie nadstavby  je v ISSF systéme. Vzhľadom na napasovanie U 15 ako pred zápasy dospelých je poradie kôl poprehadzované. Platí to čo je v ISSF. Zároveň vyzývame FK v kategórii U 15 sk. A a B , ktoré majú záujem odohrať viac MFS ako len 2 o konečné umiestnenie , aby cez podnet na ŠTK prejavili svoj záujem najneskôr do 9.5. do 20:00 , aby sme mohli prípadne vymyslieť určitý spôsob nadstavby. O konečné 9.miesto sa stretnú L. Teplá a Kvačany- 27.5. a 3.6.2018                                                                            

7. Z dôvodu záujmu družstiev z 3 tr., ktoré nepostúpili do boja o postup do 2.tr.o odohratie väčšieho množstva zápasov, pripravili sme im nadstavbu o umiestnenie o 9-14.miesto, kde bude účinkovať 6 družstiev, ktoré sa stretnú jedno kolovo, pričom družstva vyššie umiestnené odohrajú po 3 MFS doma a 2 vonku a naopak. Začiatok nadstavby bude 13.5. a vylosovanie bude zverejnené v ISSF systéme. Ostatným družstvám pridelíme poradie podľa priemeru získaných bodov na 1 MFS.        

8. Upozorňujeme všetky FK, že v zápise z MFS nemôžu byť duplicitné funkcie ( HU nemôže byť kameramanom, lekárom ap ,kameraman nemôže byť lekárom ap.      

9. Na základe podnetu na ŠTK od FK Gálovany o odstúpení zo súťaže 3.B tr. kontumujeme dohrávku 15.kola 3.B tr. Gálovany – Hybe v prospech FK Hybe 0 : 3. FK Gálovany za spôsobenie 3.kontumácie odstupujeme na DK. Zároveň na základe novelu SP - článok 12 / 2, ponechávame pôvodné výsledky FK Gálovany v platnosti.                            

10. Za duplicitnú funkcionalitu ( HU a videotechnik ), odstupujeme FK Sv. Kríž za MFS 19.kola 2.tr.dospelých – Sv. Kríž – Hrboltová na DK.                     

11. Z dôvodu nenahrávania MFS – dohrávka 13.kola 2.tr. dospelých – Iľanovo – Jamník – odstupujeme FK Iľanovo na DK.                                                         

12. Na základe správy delegáta, nariaďujeme FK Jamník opraviť zábradlie okolo HP do začiatku nového ročníka súťaži LFZ.                                           

13. Na základe správy delegáta , nariaďujeme FK L. Teplá na najbližšie domáce MFS dospelých zariadiť nahrávanie video záznamu zo statívu, nie z ruky ako to bolo doteraz. 

14.Vyzývame funkcionárov FK v súťaži U 9 a U 11 o urýchlené nahlásenie náhradných termínov cez ISSF za neodohrané MFS najneskôr do 9.5.2018, inač budeme nútení tieto MFS obojstranne kontumovať a potom to vysvetľujte deťom, prečo prehrali !   

TRÉNERSKÁ KOMISIA

1. Pozývame všetkých žiakov z Liptova nar. 2006 na oblastný výber , ktorý sa uskutoční dňa 7. mája 2018 v Liskovej o 17.00 hod. Žiaci si zo sebou prinesú kopačky a športové oblečenie. Výber bude prebiehať formou miniturnaja medzi MFK Tatran L.Mikuláš, MFK Ružomberok a žiakmi z ostatných klubov. Vybraní žiaci budú potom reprezentovať LFZ na medzioblastnom turnaji v Martine 29.mája 2018.Zodpovední za výber TMK LFZ a tréneri výberu Ivan Lišivka a Oto Omasta.

2. Žiadame kluby, aby zodpovedne pristupovali k nominácii PPTF, nakoľko práve z týchto žiakov budú v júni doporučení hráči do letného futbalového kempu v Bobrovci, resp. do výberov SsFZ. 

3. Nominácie PPTF U-12: Lukas Krajník, Adrian Hanula, Simeon Antol /Sliače/, Matej Mišiak Lúčky, Filip Janík, Matej Veselovský, Tobias Weiss, Marko Mihálik, /L.Lúžna/, Tomáš Borončo, Michal Demko, Bruno Kubala /Lisková/.

U-13:  Ján Haluška, Filip Šimovček /Vavrišovo/, Andrej Kelčík, Adrián Frič /Sliače/, Filip Miartuš, Ján Makovický, Tomáš Kucko /Lisková/, Filip Senko, Peter Pecho, Michal Opavský, Zachariáš Zachar /Lúčky/, Matej Brtáň, Matúš Šuna /L.Mikuláš/, Lukáš Brezniak L.Lúžna.

U-14: Matúš Hajas Lúčky, Timotej Weiss L.Lúžna, Jozef Madliak, Michal Hazucha /Ľubeľa/, Kristián Huntoš, Andrej Ondrejka, Filip Gejdoš /Sliače/, Martin Perončík Demänová, Patrik Géczy, Oliver Kubala, Samuel Demko /Lisková/, S.M.Kuchárik, Jaroslav Podhorány, Dávid Križka /L.Mikuláš/.

Realizačný tím: Tréneri: Igor Bella, Pavel Frigmanský,Pavol Kubala, Zdravotník: Martina Habláková. Zraz nominovaných: 7. máj 2018 pondelok o 17,00 h. ihrisko OŠK Lisková. Hráči si prinesú: kopačky, chrániče, tréningové oblečenie, tepláky, kartičku poistenca. V prípade ospravedlnenie a iných záležitostí kontaktovať: Igor Bella mo: 0905 412378 

DISCIPLINÁRNA KOMISIA 

1.       disciplinárna sankcia po 5 ŽK

U: 169 Peter Pajerchin/1142468/ TJ Družba Smrečany – Žiar - I. tr. dospelí - od 30.4.2018. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie podľa čl. 37/5a DP.​  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

U: 170 Lukáš Lelek/1296264/ TJ Poľana Hubová - I. tr. dospelí - od 30.4.2018. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie podľa čl. 37/5a DP.​  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

U: 171 Martin Kovalčík/1318122/ TJ Máj Černová - I. tr. dospelí - od 30.4.2018. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie podľa čl. 37/5a DP.​  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

U: 172 Michal Targoš/1202188/ OFK Liptovská Lužná – II. tr. dospelí - od 30.4.2018. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie podľa čl. 37/5a DP.​  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

U: 173 Peter Brezina/1183011/ TJ Družstevník Východná - II. tr. dospelí - od 30.4.2018. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie podľa čl. 37/5a DP.​  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

U: 174 Miroslav Bobek/1144064/ OŠK Renop Liptovská Teplá – I. tr. dospelí – od 2.5.2018. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie podľa čl. 37/5a DP.​  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

2.       vylúčený po 2. ŽK

U: 175 Tomáš Mrva/1172850/ OŠK Lisková – I. tr. dospelí – od 2.5. 2018. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP.  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

3.       vylúčený po ČK

U: 176 Tomáš Kubis/1190610/ OŠK Švošov – I. tr. dospelí. Vylúčený za HNS – držanie súpera v jasnej gólovej príležitosti, podľa čl. 45/1 DP . DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2a DP, od 2.5. 2018.  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

4.       iné disc. previnenie

U: 177 DK na základe podnetu ŠTK rozhodla , že za porušenie povinnosti vyplývajúcich z predpisov LFZ, závažné porušenie princípov a ustanovení Stanov LFZ, Súťažného poriadku a poškodenia zásady fair – play, spojenej s narušením integrity dotknutej súťaže, podľa čl. 40/d -SP, a čl. 64/1a   – DP: ukladá DS – finančnú pokutu 170 €, podľa bodu 9.4. RS a  čl. 64/5 a čl. 12/6 DP  – vylučuje družstvo OFK Gálovany zo súťaže v súťažnom ročníku 2017- 2018.  Za prerokovanie uhradiť 10 €.

U: 178 DK na základe podnetu ŠTK a správy DS udeľuje pokutu 100 €, TJ Iľanovo, za nevyhotovenie videozáznamu zo stretnutia( 13. kola II. tr. dospeli: TJ Iľanovo – TJ Liptov Vavrišovo), podľa čl. 9/1c – DP, a bodu 8.1, a 8.7. – RS.

Za prerokovanie TJ Iľanovo uhradiť 10 €

U: 179  DK na základe podnetu ŠTK, udeľuje, udeľuje pokutu 10 €, podľa bodu 12.9.- RS 1.OFC Sliače, za nenastúpenie mužstva na MFS/U 13 KP – 11. kolo medzi : TJ Partizán Ľubeľa – 1. OFC Sliače/. Za prerokovanie uhradiť 5 €.

U: 180 DK na základe podnetu ŠTK, za porušenie povinnosti vyplývajúce z predpisov LFZ(duplicitná funkcionalita – HÚ a videotechnik, 19. kolo II. tr. dospelí OŠK Svätý Kríž – ŠK TJ Iskra Hrboltová),uďeľuje podľa čl. 9/1b  pokarhanie  pre OŠK Svätý Kríž.  Za prerokovanie uhradiť 10 €. 

Na základe Správy delegáta stretnutia v podnete pre DK (stretnutie I. tr. dospelí – 19. kolo, 29.4. 2018 medzi  OŠK Ludrová – ŠK Demänová ), odstupujeme podnet na KR.

Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie LFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP), sa podáva na disciplinárnu komisiu LFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie LFZ (čl. 84 ods. 1 DP). 

KOMISIA  ROZHODCOV

43/1 Ospravedlnenia: Gejdoš M. (26.4.-8.5.-onesk.), Čačo M. (8.5.), Štachura A. (1.5.-onesk.), Žuffa J. (19.-20.5.), Baláž R. (1.5.,5.5.-onesk.), Gazdík D. (1.5. U15 – onesk.), Neuman J. (1.5.-onesk., 27.5.), Kováčiková A. (1.5.-onesk.), Špaček O. (11.-13.5.,25.-27.5.), Oravec M. (1.5.-onesk.), Bakoš M. (13.5.), Glajza J. (12.-13.5), Oravec M. (8.5.,12.-13.5.), Kohút M. (1.5.-onesk.), Nemček M. (od 28.4.-onesk.), Podskuba M. (19.5.), Gazdík D. (7.-20.5.),

43/2 Absencie: Sokol M. (29.4. 1.trieda MF žiaci U-15 Jamník-Sv.Kríž),

43/3 KR berie na vedomie e-mail: Glajza J., Cibuľa M., Matej F., Bielesch R., Kasl M., Kuhút M.

43/4 KR dňa 03.05.2018 o 16:30 hod. prerokovala pozvaných rozhodcov Širúček F. a Prončák J. Na základe zistených skutočností R – Širúček F. odstupuje KR menovaného na DK a voči  R – Prončák J.  boli prijaté opatrenia v zmysle „Zásad pre činnosť a hodnotenie R, DPR a DS LFZ“. Voči rozhodcom, ktorí sa nedostavili na KR a to, Neuman J., Rázga M., Nemček M. a Kohút M. prijala KR opatrenia v zmysle „Zásad pre činnosť a hodnotenie R, DPR a DS LFZ“.

43/5 Na základe Správy delegáta stretnutia Slovekon – I. trieda dospelí 19.kolo OŠK Ludrová – ŠK Demänová konaného dňa 29.04.2018 o 16:00 hod. na ihrisku v Ludrovej žiadame  OŠK Ludrová o dodanie nestrihaného a neprerušeného videozáznamu s trvalým údajom prebiehajúceho času s nasnímaným zvukom do 9.5.2018.

43/6 Pozývame na KR dňa 10.5.2018 o 16:30 hod. Krivoš M. (Ludrová-Demänová).

43/7 Zmena telefónneho čísla: Krivoš M. 0917 595 179,

43/8 Žiadame všetkých R a DS o zaslanie podpísaného (samostatne za každým stretnutím ako aj celkove na spodnej časti výkazu)  originálu „Výkazu výkonu dobrovoľníka za apríl 2018“ (poštou alebo osobne) na adresu: Liptovský futbalový zväz, P.O.BOX 123, UNI CENTRUM, ulica 1. mája 697/26, 031 01 Liptovský Mikuláš  najneskôr do 07.05.2018, tak aby mohli byť spracované mzdy.

43/9 Oznamujeme všetkým R a DS, že letný seminár spojený s fyzickými previerkami sa uskutoční dňa 14.07.2018 na ihrisku v Liskovej. Žiadame Vás o naplánovanie si súkromných a pracovných záležitostí tak, aby ste sa mohli uvedenej akcie zúčastniť.

43/10 Dňa 31.05.2018 (štvrtok) o 16:00 hod. sa uskutoční nové t.j. vstupné školenie adeptov na funkciu R v pôsobnosti nášho LFZ. Prípadní noví záujemcovia môžu poslať kontaktné údaje (meno a priezvisko, adresa, dátum narodenia, telefónne číslo, e-mailovú adresu) na krobfzlm@gmail.com resp. môžu kontaktovať p. Mareka Remeňa č.t. 0910 922 814. Školenie  bude v priestoroch LFZ. 

DELEGAČNÝ LIST č. 21/2017-18 

Slovekon - 1.tr.  dospelí                          08.05. 2018 o 13,30 hod.                                14. kolo - dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Teplá-Likavka

Wosiňski

Oravec A.

Matošová

Haviar

 

 

Slovekon - 1.tr.  dospelí                          08.05. 2018 o 17,00 hod.                                15. kolo - dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Bobrovec-Švošov

Cibuľa

Rajniak

Kubínová

Grendel

 

 

Slovekon - 1.tr.  dospelí                          13.05. 2018 o 16,30 hod.                                21. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Kokava-Demänová

Ivan

Murza

deleg.

Grendel

 

Ludrová-Švošov

Švorčík

Matej

Maga

Makovický

 

Černová-Važec

Wosiňski

Rúčka J.

Kováčiková

Haviar

 

L.Teplá-Sm.Žiar

Beňo

Matošová

Štachura

Matula

 

Likavka-Lisková

Rajniak

Prončák M.

Kuna

Vyšný M.

 

Ľubeľa-Pribylina

Nemec J.

Oravec A.

Bielesch

Vyšný J.

 

Hubová-Bobrovec

Kudroň

Žiak

Kasl M.

Dráb

 

 

Penzion Larion - 2.tr. dospelí                 08.05. 2018 o 17,00 hod.                                13. kolo - dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Kvačany-Východná

Nemec J.

Beňo

Kuna

Žuffa

 

 

Penzion Larion - 2.tr. dospelí                 08.05. 2018 o 17,00 hod.                                15. kolo - dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

P.Ľupča-Stankovany

Kudroň

Bielesch

Špaček

Szabó

 

 

Penzion Larion - 2.tr. dospelí                 13.05. 2018 o 16,30 hod.                                21. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Beňadiková-Východná

Ivan

Ilavský

Psotný

 

12.5. o 16:30 hod.

Stankovany-Kvačany

Matej

Žiak

Maťokár

Krivoš

o 10:30 hod.

Sv.Kríž-Jamník

Čačo

Podskuba

Oravec M.

 

o 10:30 hod.

L.Ján-L.Lúžna

Cibuľa

Podskuba

Čačo

Szabó

 

P.Ľupča-Hrboltová

Veľký

deleg.

Baláž R.

 

 

Prosiek-Vavrišovo

Smatana

Lisý M.

Rázga

 

 

 

Sportika - 3.A.tr. dospelí  o titul            06.05. 2018 o 16,30 hod.                                01. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

L.Revúce-Uh.Ves

Matej

Štachura

Maťokár

 

o 14:00 hod.

Lúčky-L.Trnovec

Sekej

Krupík

Dúha

 

 

V.Dubová-Podtúreň

Lisý M.

Chlepko

Prončák J.

 

 

Štiavnička-Hybe

Števček

Rúčka M.

Krišanda J.

 

 

 

Sportika - 3.A.tr. dospelí  o titul            13.05. 2018 o 16,30 hod.                                02. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Hybe-V.Dubová

Oravec A.

Kutnár

Chlepko

Antol

12.5. o 14:30 hod.

L.Trnovec-L.Revúce

Bubniak

Gejdoš

Kubínová

 

 

Uh.Ves-Lúčky

Lisý P.

Chlepko

Kasl D.

Žuffa

 

Podtúreň-Štiavnička

Sekej

Prončák J.

Špirko

 

 

 

Sportika - 3.A.tr. dospelí  o umiestnenie           13.05. 2018 o 16,30 hod.                  01. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Gôtovany-Ondrašová

Kohút

Hazucha

 

 

 

L.Ondrej-K.Lehota

Rúčka M.

Krupík

 

 

 

L.Vlachy-V.Poruba

Širúček

Šimčeková

 

 

 

 

1.A.tr. dorast U-19                                   09.05. 2018 o 17,00 hod.                                14. kolo - dohrávka

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Bobrovec-Iľanovo

Nemec P.

Kováčiková

 

 

 

Švošov-L.Ondrašová

Veľký

Špirko

 

 

 

Ľubochňa-Prosiek

Kudroň

Štachura

 

 

 

L.Sliače-K.Lehota

Čačo

Lucký

 

 

 

 

1.A.tr. dorast U-19                                   12.05. 2018 o 16,30 hod.                                21. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Švošov-Palúdzka

Maga

Bielesch

 

 

 

Ľubochňa-Bobrovec

Podskuba

Maťokár

 

 

 

L.Sliače-Ľubeľa

Kudroň

Bakoš

 

 

 

K.Lehota-Iľanovo

Bubniak

Žuffa

 

 

 

Prosiek-L.Ondrašová

Laučík

Murza

 

 

 

 

1. tr. žiaci U-15 o titul                              06.05. 2018 o 14,00 hod.                                01. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Palúdzka-Ludrová

Laučík

Špaček

 

 

 

L.Ondrašová-Likavka

Nemec J.

Kubínová

 

 

 

Lúčky-Bobrovec

Krupík

Dúha

 

 

 

L.Sliače-Ľubeľa

Veľký

Lacková

 

 

 

 

1. tr. žiaci U-15 o titul                              08.05. 2018 o 14,30 hod.                                08. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Lúčky-Palúdzka

Podskuba

Kľačko

 

 

 

 

1. tr. žiaci U-15 o titul                              13.05. 2018 o 14,00 hod.                                02. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Ludrová-Palúdzka

Maga

Kľačko

 

 

 

Likavka-L.Ondrašová

Prončák M.

Kuna

 

 

 

Bobrovec-Lúčky

Kubínová

Gejdoš

 

 

 

Ľubeľa-L.Sliače

Oravec A.

Nemec J.

 

 

 

 

1.trieda MF žiaci U-15                             13.05. 2018 o 14,00 hod.                                17. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Sv.Kríž-Beňadiková

Širúček

 

 

 

o 13:30 hod.

L.Kokava-Uh.Ves

Neuman

 

 

 

 

Vavrišovo-Sm.Žiar

Ivan

 

 

 

 

Jamník-Hybe

Murza

 

 

 

 

 

1.trieda KP žiaci U-13 o titul                   10.05. 2018 o 17,00 hod.                                02. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Ľubeľa-Ľubochňa

Bubniak

 

 

 

 

L.Ondrašová-Rbk

Oravec A.

 

 

 

 

Palúdzka-L.Štiavnica

Danaj

 

 

 

 

L.Mikuláš-Hrboltová

Wosiňski

 

 

 

 

 

1.trieda KP žiaci U-13 o 9.-12.miesto   10.05. 2018 o 17,00 hod.                                01. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Lúčky-Bobrovec

Lucký

 

 

 

 

L.Lúžna-L.Sliače

Kasl D.

 

 

 

 

 

 1.trieda KP žiaci U-13 o 13.miesto      10.05. 2018 o 17,00 hod.                                01. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Lisková-Iľanovo

Plaskúr

 

 

 

 

 

MF U13 Kormanov pohár                      10.05. 2018 o 17,00 hod.                                15. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Dúbrava-Bešeňová

Murza

 

 

 

 

L.Ján-Východná

Kubínová

 

 

 

 

 

1.trieda MF prípravka U-11                    12.05. 2018 o 14,30 hod.                                17. kolo

 

R

AR 1

AR 2

DZ

poznámka

Važec-Palúdzka

Rúčka M.

 

 

 

8.5. o 17.00 hod.

Bešeňová-Hybe

Baláž R.

 

 

 

o 11:00 hod.

Rbk-Ľubochňa

Plaskúr

 

 

na ihrisku v Stankovanoch

L.Ondrašová-Podtúreň

Širúček

 

 

 

 

L.Mikuláš-Sm.Žiar

Kováčiková

 

 

 

13.5. o 10:00 hod.

L.Hrádok-Sv.Kríž

Rúčka J.

 

 

 

13.5. o 10:00 hod.

 

Zmeny a doplnky  DELEGAČNÉHO  LISTU č. 20/2017-18 

Lisková-Ľubeľa

Veľký

Vrtich

Žiak

Szabó

 

Sm.Žiar-Likavka

Nemec P.

Rúčka J.

Kováčiková

Žuffa

o 15:00 hod.

Švošov-Černová

Valíček

Bakoš

Kasl M.

Krivoš

 

Kvačany-Beňadiková

Nemec P.

Ilavský

Kubínová

Haviar

5.5 o 16:30 hod.

Vavrišovo-Sv.Kríž

Švoečík

Batiz

Neuman

 

 

Iľanovo-K.Lehota (D)

Zlejší

Chlepko

 

 

5.5. o 16:30 hod.

Švošov-Ľubochňa (D)

Veľký

Kasl M.

 

 

o 17:30 hod.

Sm.Žiar-L.Kokava (Ž)

Psotný

 

 

 

5.5. o 14:00 hod.

Ľubochňa-Ondrašová (U11)

Dúha

 

 

o 10:30 hod v Stankovanoch

Sv.Kríž-Ružomberok (U11)

Lisý M.

 

 

 

5.5. o 14:30 hod.

Hybe-Važec (U11)

Kohút

 

 

 

5.5. o 16:30 hod.

 

Delegovanie SFZ a SsFZ

MFS

R

AR 1

 

poznámka

L.Hrádok-Ľubochňa

Zlejší

 

 

3B.liga Ž, 5.5.2018 o 10:00 hod.

 

Igor Repa                                                                                                      Vladimír Hubka

predseda LFZ                                                                                                sekretár LFZ 

 


Späť

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Liptovský futbalový zväz | 2012 © www.obfz-lm.sk | Administrácia
webdesign: ITStudio.sk